2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Burada daha çok tecrübeli vardır diye yazıyorum ben 2 aralıkta transfer olucam şu progesteron fitil varya geri geliyor hep sizdede oldu mu bide ne zamana kadar kullanılıyor yanıtlarsanız çok sevinirim

Burada daha çok tecrübeli vardır diye yazıyorum ben 2 aralıkta transfer olucam şu progesteron fitil varya geri geliyor hep sizdede oldu mu bide ne zamana kadar kullanılıyor yanıtlarsanız çok sevinirim
Evet geri geliyor malesef Fitili attıktan sonra 15 dk yatıp dinlenin.
9 - 10 haftada bıraktiranda oluyor 12 hafta devam eden de var

Fitil hayat kalitemi mahvedioahh bide oskopar kullaniorum ya ben gobisimde yer kalmadi olsun iyi olsunlarda ama insllah bıraktırma ya başlar kuzum
İnşallah canım Ahh annelerin hakkı ödenmez diye boşuna dememişler işte neyse yeter ki sağlıkları yerinde olsun
Maşallah maşallah Sağlıkla büyüsün miniğin inşallah
Darısı bana ve tüm dileyenlere olsun inşallah
İnşallahh canım benim Rabbim cümlemizin evladını esirgesin sağlıkla büyüsün sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah senin sonraki kontrol bu hafta olacaktı dimi
Bilmiyorum ki canım dur bakim sonuçlara
He ya bende doktordan geldikten sonra sıkıntım arttı Allah razı olsun canım benim bi sonraki kontrol 3 hafta sonra. Tam 12. Haftaya girer girmez mi gittiniz nasıl yaptınız siz. Folik asit falan bırakılacakmış ya
Canım kızlar yazmış ama bende söyleyim hiç endişe etme vücut ihtiyacı olanı alıp kalanı gönderiyor şifalar olsun inşallah sağlıkla tutunsun sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…