2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aynen katılıyorum çok düşünmeden yazabiliyoruz bazen çat çat ki ben de dahil... Ve asıl sen çok tatlısın, hamile halinle sağlık ocağında bile anlayışlıydın, hatta burada sağlık ocağındakilere saydıranları bile sakinleştirmeye çalışmıştın yumuşak huyluluğun ve anlayışın için gerçekten seni içten tebrik ediyorum

Allah yardımcın olsun. Hayırlısıyla herşey yoluna girmiştir inşaallah

Benim de yüzüm berbat oldu pütür pütûr

İnsallah gümbür gümbür kalp atışı sesi duyarsınız büyük bir sevincle çıkarsınız o hastaneden, Rabbim kaldiramayacagimiz yük vermez

Aleyküm selam güzel haberlerini bekliyoruz yarın da ben gideceğim inşallah yarın 10 hafta 4 günlük oluyoruz inşallah

Selamm canım bende bir kaç haftadır buralarda okuyorum yazılanları inşallah eylül annesi olacağım bu gün benimde kontrolüm vardı doktor nasılsın dediğinde senin gibi dedim hamile olduğumu bazen unutuyorum ve bende kilo alımıda yok sen yine de çok unutma dedi ve içerde herşey normalmiş 9+1 olarak gözüktü ultrasonda inşallah senden de güzel haberler gelir ve hamileliğimizi inşallah bu şekilde güle oynaya geçiririz

Senden de canim evet kimi cok yogun belirti yasarken kimi de cok rahat geciriyor. guzel haberlerini bekliyoruz.:) Guzel düşün guzel olsun inşallah

Canim aksine daha iyi olur. Diyetisyen sadece kilo vermek icin degil almak icin de tercih edilen bir uzman. Ben ilk aylarda gitmistim ailede şeker tansiyon var diye hatta ben yuksek tansiyon yuzunden 8 aylik dogmusum. Simdi de aynisini yasarim diye korktum. Diyetisyen bana 4. Aydan sonra gelirsen beslenebilecegin gibi liste yapariz demisti. Mesela şekerden korkuyoruz ama fazla meyve yemen de riskli demisti. Baklagil tüketirken yanında ekmek yememen gerek zaten baklagillerde karbonhidrat var o da sana yeterli demisti. Mesela 4. Aydan sonra 500 kalori arttirmak lazim bebek icin demisti. Yani kisacasi o senin gayet saglikli ve dengeli beslenmen icin yardimci olur. Bizim iyi yaptigimizi dusunup aksine cok dengesiz beslendigimiz de oluyor.

İnşallah güzel ve sağlıklı haberle ile çıkarsın

Hamileliği öğrendiğim andan beri beyaz ekmek yemiyorum şekerli bir şey yemiyorum evet ama uzmanla birlikte ilerlemek en mantıklısı iyi yapıyorum belki ama eksik yapıyorum yerini dolduramıyorum belki de. Anneler işte kabul etmiyorlar bazı şeyleri sanıyorlar ki zarar verir ona kalsa canının istediğini ye diyor ana yüreği Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…