2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar baş ağrısı ve burun kanamaları git gide artan var mı? En başlarda hafif lekenlenmeydi şimdi özellikle sabahları kanama şeklinde ve baş ağrım gün içerisinde ara ara çok vuruyor. bu ikisine ne iyi gelir acaba?

Aynen benim de öyle. Her aksam sadece ekşili bi corba icebiliyorum, en sevdigim yemekler çok itici geliyor. Haftasonu icin annemlere geldim burda pilavla az bisey susuz yemek yiyebildim ama iki haftadir yemediğim icin onu bile zor hazmettim ne yicem olayı cok stresli

Benim doktorum 6000 binlerde görülür dedi canım hiç merak etme 5+4 keseyi gördüm dediği gibi 6000binlerdeydi. 6mm kese boyutu. 6+1de de kalp atışı duyuldu.
merhaba canim konunun uzerinden zaman gevmis kusura bakma bisey sormak istiyorum.bende bugun ultrasona girdim 5mm gozuktu kese.kagitta 4+3 yaziyor.ben 4+3 olamam.sizin 5+4 yaziyormus sanirim 6mm icin.bu deger adet tarihinize gore miydi acaba?benimde beta hcg 6000lerde

Prilam işe yaramayanlarda zofran veriyor doktor, onu sorabilirsin

Malesef ben bir de hastanede calisiyorum malum hastane yemekleri cok kotu oluyor. Evden de ne gotursem derdi var. Insallah bu süreci atlatıcaz

İkiside birbiriyle alakalı. Zamanla azalıp bitecek. Ağrı çok zorluyorsa parol alabilirsin

Sende olsaydı derken ben çok uzun zamandır evliyim ve hamileyim çok şükür ve her riske karşı bebeğim için savaşıyorum zaten

Hanımefendi siz okuduğunuzu anlayamıyor musunuz ? Doktor bana böyle dedi demedim size ama böyle durumlarda kimseye kabahat bulmamamızı ve anne adayı olarak güçlü olmamız gerektiğini söylemeye çalışıyorum doktorum bana çocuğun ölecek demedi tabiki allah korusun içimde büyüdüğü hergüne şükrediyorum ve ona bişey olmasın diye attığım adıma yediğime içtiğime dikkat ediyorum bu saatten sonrası taktir allahtan

Canım ben de 8+3 teyim. Benim de çok uykum var. Bugün özellikle. Başımı koyduğum yerde uyuyorum.

Evden tiksiniyorum ben de. Herşey kokuyor. Sabundan, çamaşır deterjanından midem bulanıyor. Bulaşık makinasının kokusu mahvediyor beni.

Tammam. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.

Evet son adet tarihine göreydi. Doktorumda haftanla uyumlu kese boyutun demişti. Sizin son adet tarihiniz nedir? Geriden geliyor desem 4+3 olamam demişiniz bilemedim

3ten fazla kusmak sıkıntıymış sanırım. Sağlık ocağında yazdırıp alabilirsiniz. Direkt gidip eczaneden de alabilirsiniz de çok fiyat farkı oluyor
Saglik ocagi kapali diye esime aldirdim 56 tl di ama pazartesiyi mumkun degil bekleyemezdim. Suan bebegimin sagligindan sonraki tek duam bulantimin gecmesi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…