2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Covid pozitif olduğumu öğrendim. Çok ama çok endişeliyim. İnşallah bebeğim zarar görmez
Benim arkadaşım aynı gün hem hamile olduğunu hem corona positif olduğunu öğrendi. Su an 5 aylık hamile gayet sağlıklı, bol bol vitaminli beslenmeyr bak dinlen inşallah hafif atlatirsin sende.

Kızlar bu gun kontrol günümdü ikizlerinin teke düştüğünü öğrendim 🙏😔😔doktor daha iyi olabileceğini söyledi hem ilk aylarda diye. Kendiliğinden atılır dedi vücuttan sen hissedemezsin dedi. Üzüldün ama Allah buna sağlık sıhhat versin inşallah diyelim 🙏🙏🤲🤲
Insan illaki üzülüyor ama yine şükretmek lazım. İnşallah bebeğinin ve senin için doktorun dediği gibi daha sağlıklı ve hayırlı olur canım 🤲 kendini üzme, dikkat et senin icin atan bir kalp var halen 🤗

Kızlarr yok mu aramızda nub teorisinden anlayannn🥰😂 bu arada benimde dün 9+3 olması gerekirken 10+1 gözüktü doktor 2 hafta sonra ikili test için çağırdı gebelik haftasını ona göre düzenleyeceğini söyledi 🥰 cinsiyet tahminlerinizi bekliyorummm 🙏😊

Eklentiler

• IMG_20210212_114457.jpg
    IMG_20210212_114457.jpg
    104,9 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar prilam dr kullaniyordum bel cevremde kaşıntı ve kızarıklıklar meydana geldi doktorum bırakırdı başka bulantı ilacı varmı randevumda soracağım doktora ama hepiniz prilammi kullanıyorsunuz benim gibi yasayan varmı yan etki?

Covid pozitif olduğumu öğrendim. Çok ama çok endişeliyim. İnşallah bebeğim zarar görmez

Çok geçmiş olsun inşallah ağrısız sızısız atlatırsınız. Bence endişe etmeyin çok örneği var covid geçirip sağlıklı bir şekilde doğum yapan stres yapmayın beslenmenize özen gösterin

Kızlar bi günde en fazla kaç kere istifra ettiniz ? Dün 3 oldu, bugun saat 11den bu saate 3 kere daha ciktim. Prilam kullaniyodum bitti her saniyem bulanti dolu hamile degil hasta gibiyim acliktan sinirden agliyorum resmen.
3ten fazla kusmak sıkıntıymış sanırım. Sağlık ocağında yazdırıp alabilirsiniz. Direkt gidip eczaneden de alabilirsiniz de çok fiyat farkı oluyor

Kızlarr yok mu aramızda nub teorisinden anlayannn🥰😂 bu arada benimde dün 9+3 olması gerekirken 10+1 gözüktü doktor 2 hafta sonra ikili test için çağırdı gebelik haftasını ona göre düzenleyeceğini söyledi 🥰 cinsiyet tahminlerinizi bekliyorummm 🙏😊

Gözün aydın. Nub belli olmuyor zaten 11den sonra görünür diye biliyorum. Ama çok hızlı şekil almış maşallah o yüzden bi de kafa yapısından erkek gibi hissettim ☺️ikili testte erkekse söyler büyük ihtimalle ya da tahmin yapar

Ben erkeğe benzettim canim
Gözün aydın. Nub belli olmuyor zaten 11den sonra görünür diye biliyorum. Ama çok hızlı şekil almış maşallah o yüzden bi de kafa yapısından erkek gibi hissettim ☺️ikili testte erkekse söyler büyük ihtimalle ya da tahmin yapar
Bakalım kızlar merakla sonucu bekliyorum bende sağlıklı hayırlı olsun da önemi yok gerçi de merak işte 😂🥰

Benim de kalp rahatsızlığım var genetik olabilir mi diye korkuyorduk radyoloğa yönlendirdi doktor o yüzden, hiç bi sıkıntı çıkmadı. Beyninde ufak bi kist çıktı sadece sonradan tekrar çağırdığında kalmamıştı. Doktor da ilk perinatoloji demişti ben kalp durumunu anlatana kadar
Evet yani bende detaylı ultrasonda Perinatolojiye gitmeyi düşünüyorum

Canim bizim aramizda 1 gun var beklenen dogum tarihinde neden 9 diye hesaplandi ki ayni olmaliyiz☺️

masallahimi koymayi unutmayim 🧿🧿 hep saglikla buyusunler boyle 🍀

Canim bizim aramizda 1 gun var beklenen dogum tarihinde neden 9 diye hesaplandi ki ayni olmaliyiz☺️

masallahimi koymayi unutmayim 🧿🧿 hep saglikla buyusunler boyle 🍀
İnşAllah canım benim 🙏 vallahi bende anlayamadım kuzum regli tarihini dikkate aldı aslında 8 aralıktı ama erken yumurtlama olmuş olabilir dedi 10+1 deyince de 5 gün oynuyor 😂 son regli 3 üne çekilecek eğer böyle devam ederse 😂

Kızlar özellikle benimle aynı haftada olanlara soruyorum 9+3'deyim bugün itibari ile aşırı uyku bastırması başladı yani daha önce de arada oluyordu ama bugün gözümü açamıyorum ve 11de uyandım birde. Bir sorum daha var bu zamana kadar hiç kusmadım ama özellikle akşam 4den sonra uykuya dalana kadar ki zamanda aşırı mide bulantısı yaşıyorum akşam yemeğini çok zor yiyorum aynı durumda olanlar var mı acaba?

Benim arkadaşım aynı gün hem hamile olduğunu hem corona positif olduğunu öğrendi. Su an 5 aylık hamile gayet sağlıklı, bol bol vitaminli beslenmeyr bak dinlen inşallah hafif atlatirsin sende.
İnşallah çok dikkat ediyorum beslenmeme bol su içiyorum. Aslında genel durumum gayet iyi, hafif atlatıyorum. Umarım bebiş için de öyle olur.

Kızlar prilam dr kullaniyordum bel cevremde kaşıntı ve kızarıklıklar meydana geldi doktorum bırakırdı başka bulantı ilacı varmı randevumda soracağım doktora ama hepiniz prilammi kullanıyorsunuz benim gibi yasayan varmı yan etki?
Ben ilk metpamid icmistim doktora da söyledim iyi yapmışsın dedi ama prilam yazdı. Metpamid de kullanılıyor ama prospektusunde fetuse geçer yaziyo. Sen doktoruna bide metpamidi sor istersen, ben forumda kullananlari doktorun önerdiğini çok okuduğum icin bir kez içmiştim, ertesi gün prilam a gectim zaten

Kızlar özellikle benimle aynı haftada olanlara soruyorum 9+3'deyim bugün itibari ile aşırı uyku bastırması başladı yani daha önce de arada oluyordu ama bugün gözümü açamıyorum ve 11de uyandım birde. Bir sorum daha var bu zamana kadar hiç kusmadım ama özellikle akşam 4den sonra uykuya dalana kadar ki zamanda aşırı mide bulantısı yaşıyorum akşam yemeğini çok zor yiyorum aynı durumda olanlar var mı acaba?
Benim de o saatlerde başlıyo, sabah iyiyim kahvaltıyı da iyi yapiyorum, bikac saat sonra basliyo aksam hic bisey yiyemiyorum, yemedikce daha cok bulaniyorum napcam bilmem. Prilam kahvaltıdan önce bir tane iciyorum bu gidişle aksam üzeri de icicem

9+3 teyim ben de mide bulantısı yaşamıyorum ama uyku hali bende de çok var bıraksalar bütün gün uyuyabilirim ama ben başından beri böyleyim yeni değil yani. Mide bulantısı da şöyle hiç yaşamadım desem yalan olur kahvaltıda rahatım ama akşam yemeğinde ben de zorlanıyorum

Bulantı yaşıyorum ama benim gibi tiksinti iştahsızlık yaşayan var mı onu merak ediyorum ben. Her gün her acıktığımda ne yicem diye düşünmekten yoruldum artık. Tek iyi gelen yoğurtlu makarna 🤦‍♀️ sulu yemek, etli besinler görmek istemiyorum. Öyle her şeye midem bulanmıyor ama bulanınca da gitmiyor. Çok saçma😒 en sevdiğim yemekleri, tatlıları göresim yok.

X