2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım çok çok geçmiş olsun:KK43: belirtileri neydi ben pazartesi vericem karın ağrım var zaten akıntı vs vardı sarımsı.. Biraz endişelendim ama doktor ilaç kullandırmayıp su ile çözüyorsa o kadar da riskli bir şey değildir diye düşündüm.
Yanma vardı idrar yaptıktan sonra. Ama vajinal enfeksiyon da var diye onla alakalıdır diye düşünmüştüm. Rutin tahlillerde çıktı. Bence de çok mühim bişey olsa vajinal enfeksiyonda olduğu gibi muhakkak ilaç yazardı bence. Bu arada sarı yoğun akıntı bende de vardı doktora söyledim alttan muayene etti öyle anladı enfeksiyonu. Sende muhakkak söyle o tehlikeliymiş bebek için.

Yanma vardı idrar yaptıktan sonra. Ama vajinal enfeksiyon da var diye onla alakalıdır diye düşünmüştüm. Rutin tahlillerde çıktı. Bence de çok mühim bişey olsa vajinal enfeksiyonda olduğu gibi muhakkak ilaç yazardı bence. Bu ara sarı yoğun akıntı bende de vardı doktora söyledim alttan muayene etti öyle anladı enfeksiyonu. Sende muhakkak söyle o tehlikeliymiş bebek için.
Tamam canım 2 haftam var ama erken gideyim o zaman ben 😓 hem ultrasona girmiş olurum 🤪

Canımm öyle içim gidiyor ki istifra ediyorum diyen hamişlere çünkü tam 4 haftadır kusmadığım gün yoktu .. bulantım hala var ama bugün hala bu saat oldu kusmadım.. dün akşam oturdum ağladım eşime depresyondayım ben diye çok saçma biliyorum ama tükenmiş hissettim kendimi.. çok iyi anlıyorum seni.. prilam bende pek işe yaramadı.. sakin olmaya çalış kuzum anlıyorum seni inan ki limonlu su ve maden suyu içmeyi dene bana iyi geliyor anlıkta olsa🙁
Canim benimm destegin moralin icin cok tesekkur ederim insallah sen ben ve bizim gibi hamislerin bulantisi bugunden sonra azalarak bitmeye dogru gider gercekten icten diliyorum bunu. Tükenmislik konusunda hic sacma dusunmuyosun ayni seyi bende dun esime yaptim hatta bugun annemin yaninda da agladim hasta gibiyim diye :KK43: suan biraz iyiyim yayla corbasi falan ictim iyi geldi midesi bulanan hamisler icebilir, cok tesekkur ederim kuzumm 🥰❤️

Bende dün kan ve idrar tahlili yaptırdım. İdrar yolu enfeksiyonu olmuşum hemde baya yüksek. Doktor 1,5 litreden 2,5'a çıkardı günlük su alımını. Nasıl yapcam bilmiyorum 1,5 zor bitiyordu😭
Cok gecmis olsun yeni gördum. Crp mi cok yuksek cikti?
Insallah en kisa zamanda atlatirsin🙏🏼 Mideme patates, pirinc lapasi vs cok iyi geliyor. Iyi gelir mi acaba bulanti icin su alimini rahatlatmak icin?

Cok gecmis olsun yeni gördum. Crp mi cok yuksek cikti?
Insallah en kisa zamanda atlatirsin🙏🏼 Mideme patates, pirinc lapasi vs cok iyi geliyor. Iyi gelir mi acaba bulanti icin su alimini rahatlatmak icin?
Çok teşekkür ederim 🙏crp bakılmadı idrar tahlilinde lökosit eritrosit ve yassı epitel yüksek çıktı

Canim benimm destegin moralin icin cok tesekkur ederim insallah sen ben ve bizim gibi hamislerin bulantisi bugunden sonra azalarak bitmeye dogru gider gercekten icten diliyorum bunu. Tükenmislik konusunda hic sacma dusunmuyosun ayni seyi bende dun esime yaptim hatta bugun annemin yaninda da agladim hasta gibiyim diye :KK43: suan biraz iyiyim yayla corbasi falan ictim iyi geldi midesi bulanan hamisler icebilir, cok tesekkur ederim kuzumm 🥰❤️
❤️ Ben de kremalı çorbaları içebiliyorum salçalıları içim almıyor ne yazık ki .. belki sende de işe yarar .. birde patatesi rahat yiyorum yani haşlaması, fırında olanı ve püresi .. öpüyorum çok iyi olacağız Allahın izniyle 🤲🏻❤️

Kızlar hatırlarsınız belki grupta başta beraberdik düşük yaşamıştım, siteye girdiğimde arada size bakıyorum istemsizce, iyi misiniz diye...birbirinizi teselli etmeniz dayanışma içinde olmanız çok hoşuma gidiyor 🥰 kavga etmeyin hea tamam mı , ilk gebeliğimden hatırlıyorum alıngan oluyor insan...belki bu ay hamileyimdir ben de , size müjdeyi veririm eğer öyle olursa...hepinizi öpüyorum 😘😘😘

Kızlar hatırlarsınız belki grupta başta beraberdik düşük yaşamıştım, siteye girdiğimde arada size bakıyorum istemsizce, iyi misiniz diye...birbirinizi teselli etmeniz dayanışma içinde olmanız çok hoşuma gidiyor 🥰 kavga etmeyin hea tamam mı , ilk gebeliğimden hatırlıyorum alıngan oluyor insan...belki bu ay hamileyimdir ben de , size müjdeyi veririm eğer öyle olursa...hepinizi öpüyorum 😘😘😘
İnşallah bebişin seninledir canım😍❤️

Çok teşekkür ederim 🙏crp bakılmadı idrar tahlilinde lökosit eritrosit ve yassı epitel yüksek çıktı
Ben de lökosit yoktu eritrosit vardı onda da sınır 3 tü benim 6 çıkmıştı doktor hiçbir şey olmaz bol su iç dedi düşündüm niye ilaç vermedi diye ama senin çok çıkmasına rağmen vermemiş demek su ile atılan bir şey

Kızlar bir şey soracağım 11. haftada ikili test yaptırmak için doktorum çağırdı özel hastanede yaptırmak yerine devlet hastanesi eğer yapıyorsa ikili testini devlet hastanesine yatırmak istiyorum. İkili testi yaptıran var mı? devlette mi özel değil mi yaptırdınız her devlet hastanesinde yapılıyor mu acaba bilgisi olan var mı?

Ben de lökosit yoktu eritrosit vardı onda da sınır 3 tü benim 6 çıkmıştı doktor hiçbir şey olmaz bol su iç dedi düşündüm niye ilaç vermedi diye ama senin çok çıkmasına rağmen vermemiş demek su ile atılan bir şey
Senin pek yüksek değilmiş benim lökosit 29 çıkmış eritrosit 9 yassı epitel 11. Bundan daha yükseğini yaşadım tabi de hastanelik olmuştum 😬umarım bunda o kadar yükselmez. İnşallah olanı da su içerek atarız. Aç karnına içilen su çok iyi geliyor diyorlar özellikle sabah uyanınca

Kızlar bir şey soracağım 11. haftada ikili test yaptırmak için doktorum çağırdı özel hastanede yaptırmak yerine devlet hastanesi eğer yapıyorsa ikili testini devlet hastanesine yatırmak istiyorum. İkili testi yaptıran var mı? devlette mi özel değil mi yaptırdınız her devlet hastanesinde yapılıyor mu acaba bilgisi olan var mı?
Her devlet hastanesi yapıyor mu bilmiyorum benim eğitim araştırmaydı son gittiğim. Şansıma belki burda yaptırırım dedim kadın doğum hastanesi sonuçta iyi olur dedim ama hiç yer yokmuş. 4-5 haftalıkken sıra almak gerekiyormuş. Yer bulamadım. Ama hastaneyi arayarak öğrenebilirsin yapılıyor mu yer var mı diye

Senin pek yüksek değilmiş benim lökosit 29 çıkmış eritrosit 9 yassı epitel 11. Bundan daha yükseğini yaşadım tabi de hastanelik olmuştum 😬umarım bunda o kadar yükselmez. İnşallah olanı da su içerek atarız. Aç karnına içilen su çok iyi geliyor diyorlar özellikle sabah uyanınca
Ah o enfeksiyondan ne çektim insanı hayattan soğutuyor hatta bir ara kronikleşmişti düşük çıkınca şaşırdım kesin yüksektir diye düşünüyordum. Aç karnına da içmek çok zor be troit hapımı içerken su içiyorum midem ayağa kalkıyor hemen

X