2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Adetime yaklaşık 1 hafta kala olmuştu. (Bi kere lekelenme oldu, bi süre sonra da incecik zar gibi sökecek sanmıştım devamı gelmedi) zaten adetlerim düzene girmemişti doğumdan sora.Yumurtlama vb de deniliyor, yani adet diil aynen, lekelenme, yerleşme kanaması. Boşver o mühim diil de,
Kontrole gideceğim hastane en erken 12. Nci haftada ikili test yapıyor da, yarın için randevu almıştım 11nci hafta oluyor
Sizce yaparlar mı. Bu bir
İkincisi de ultrason kağıdının fotosunu atsam anlar mıısnız kaç hafta , kaç gün?
Boşuna mı gidicem diye telaşlıyım da ondan, yoksa acelem yok

At bakayım bi

Tamam tamam buldum sağol
  • GA (LMP) : Anne adayının son adet tarihinden ölçümün yapıldığı güne kadar olan zamanı gösterir. Buna aynı zamanda ilk yaş denilmektedir. Gebenin son adet döneminden bu yana 20 hafta 1 gün geçmiş anlamına gelmektedir. Diğer bir ifadeyle bu terime göre, 20 hafta 1 günlük bir bebeğimiz olması gerektiği olarak algılanır.
  • Yalnız bu LMP nin yanı boş gibi boşver :)

Benim esim de cirkinlesmem uzerinden cinsiyet tahmini yapmaya calisiyo is stresinden yuzumde egzama cikti, bide ustune heryerde sivilce cikti. Sen bi cirkinlestin kizimiz mi olcak acaba diyo dedim sagol iltifatlarin icin
Hadi yaa cok kiz istiyor galiba ondan bende de sivilceler cikti. Sasiriyorum. Bakalim iki hafta sonra cinsiyeti ogrenirim insallah yaa.
Eşim tutturdu cinsiyetini ogrenip oyle soyleyelim herkese diye. Hamile oldugumu içimde tuta tuta patlayacagim resmen

Bende söylemedim kimseye daha :) annemin ameliyatini bekliyorum gelsin bakayim ona giderken söylerim Benim de esim sabirsiz söylemek istiyor herkese

Benim de yuzumde ne renk kaldi ne de guzellik ogullarimda guzellik gelmisti yuzume. O yuzden acaba bu kiz mi diyorum
Aynen oyle..sayili gun cabuk geciyor. Hepimiz saglikla kavusalim ins
Aynen benimki ilk ikisi erkek. İkisinde de cildim ışıl ışıldı. Bi güzellik gelmişti. Çok dinçtim. Bunda pek bi güzellij gelmedi ama yine enerjiğim. O yüzden sanırım erkek

hic kötü düsünme, bunlari yasamak bile insana mutluluk veriyor. normal zamanda öflenip pöflenirim ama bu durumda hic sikayet etmiyorum. sen de hep olumlu düsün, güzel olsun insallah hersey : )

ben bugün gizlilik sözlesmesini kaldirdim, annem ve kaynanam kizkardesim ve en ykain arkadasim biliyordu. artik bu saatten sonra duyulsun farketmez bir iki dua fazladan alirim belki
catlaklar icin önerdigine de bakicam tesekkürler, biz de genetik ben önlemimi aliyim : )

bu arada doktor gittim kizlar. hersey normal.
az bir kanama alanim varmis halen, ama tehlikeli bir bölgede degil degil. kalan da ya kendini disari atacak ya da vücut emecek dedi. progestan ve dinlenmeye devam.
gecen haftadan bu yana 6mm büyümüs bücür, 1.2 cm olmus, beni bos yere strese sokuyor ha bire

Benim esim de cirkinlesmem uzerinden cinsiyet tahmini yapmaya calisiyo is stresinden yuzumde egzama cikti, bide ustune heryerde sivilce cikti. Sen bi cirkinlestin kizimiz mi olcak acaba diyo dedim sagol iltifatlarin icin
Yaa bende de çok sivilce çıktı. Çıban gibi iri iri bi deama testesteron hormonu yüzünden çıkıyor da diyorlar

Ben de hiç negatif değilimdir her şeye olumlu tarafından bakarım ah bu hormonlar tepe taklak ediyor insanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…