2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba canım benimde 6. Haftada 3-4 gün bulantım oldu kalp atışını duyduk bianda kesildi gitti o gün bugündür de yok sanırım şanslı olan hamilelerdeniz😂 yarın kontrole gideceğim miniği görürsem içim rahat edecek bulantı olmayınca insan bunalıma giriyormuş cidden 🙈😂
Benim de bulantı yok aksi iştahım açık sadece yemeklerden sonra rahatsız oluyorum biraz. (sanırım normale göre çok yediğimden) haberini bekliyorum yarın bulantı olmayınca normal olduğunu bilse de insan tedirgin oluyor hakikaten.

Aynen benimki ilk ikisi erkek. İkisinde de cildim ışıl ışıldı. Bi güzellik gelmişti. Çok dinçtim. Bunda pek bi güzellij gelmedi ama yine enerjiğim. O yüzden sanırım erkek💙
Benimde oğlumda da düşükte de yüzüm ışıl ışıldı. Güzelleştin deyip duruyorlardı. Bunda sivilce pörtledi her yerim iri iri. Çok kötü hissediyorum aynaya bakınca 😒

Selamlar..
Birkaç gündür verdiğiniz destek ve dualarınıza minnettarım. Ancak dünden beri durdurulamayan aşırı kanama sonucunda bugün gebeliğim tahliye edildi. Rabbim kimseye yaşatmasın bu durumu. Dilerim hepiniz sağlıklı gebelik süreci ile bebişlerinizi kucaklarsınız.
Sevgiler..
Çok geçmiş olsun. Rabbim bi daha yaşatmasın😔

Çok sağol canım. Ama artık istemiyorum. Allah nasip ederse psikolojiyi toparlayıp evlat edinme işlemlerine başlayacağız.
Canım bence en kutsal annelik bu..
malesef eşimi aileleri ikna edemedim. O kadar anneye ihtiyacı olan evlatlar varken onları görmezlikten gelip daha fazla çoğalmayı hep haksızlık görmüştüm çocukluğumdan bu yana.

Çünkü insanın kendi evladı olunca varını yoğunu onun için biriktiriyor ve kimsesiz çocuklara o kadar yardım edemiyor... Rabbim çok daha güzel kapılar açsın senin için bunu düşünmen bile çok çok değerli.

Benim de bulantı yok aksi iştahım açık sadece yemeklerden sonra rahatsız oluyorum biraz. (sanırım normale göre çok yediğimden) haberini bekliyorum yarın bulantı olmayınca normal olduğunu bilse de insan tedirgin oluyor hakikaten.
Aynıyım canım bir yemek yiyorum inanamazsın bu gidişle kaç kilo alırım tahmin edemiyorum 😂 bende 1 haftadır kendimi yiyorum canım iyi mi problem mi var diye ailem dalga geçer oldu hatta hamilelik bulantı mı senin için diye 😂😂 yarın mutlaka dönüş yapacağım inşallah iyidir de sizinde içiniz rahatlar biraz olsun 🌸🙏

Merhaba kızlar mesaj atmışsınız dönemedim.. benim olmadı malasef boş gebelikle sonuçlandı. Rabbim sizlerin sağlıkla devam etmesini ve bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin🙏🏻 Banada dua edin normal yolla olması imkansız ama rabbimden ümit kesilmez. Sizi seviyorumm Allaha emanet olun❤️
Güzel dileklerin için teşekkürler güzel kalpli insan🌸Rabbim inşallah normal yolla sağlıklı hayırlı bir evlat nasip eder size🤲🏻❤️ Allahtan ümit kesilmez dediğin gibi🤲🏻🌸

Selamlar..
Birkaç gündür verdiğiniz destek ve dualarınıza minnettarım. Ancak dünden beri durdurulamayan aşırı kanama sonucunda bugün gebeliğim tahliye edildi. Rabbim kimseye yaşatmasın bu durumu. Dilerim hepiniz sağlıklı gebelik süreci ile bebişlerinizi kucaklarsınız.
Sevgiler..
Çok geçmiş olsun... Allahım bu ve buna benzer acıları umarım birdaha yaşatmaz. Herşeyde bir hayır vardır gönül böylesini istemez tabi ama üzüntünüzü derinden paylaşıyorum.. umuyorum ki güzel günler cok yakın olup sizi beklesin hersey dilediginiz gibi olsun..

Canım bence en kutsal annelik bu..
malesef eşimi aileleri ikna edemedim. O kadar anneye ihtiyacı olan evlatlar varken onları görmezlikten gelip daha fazla çoğalmayı hep haksızlık görmüştüm çocukluğumdan bu yana.

Çünkü insanın kendi evladı olunca varını yoğunu onun için biriktiriyor ve kimsesiz çocuklara o kadar yardım edemiyor... Rabbim çok daha güzel kapılar açsın senin için bunu düşünmen bile çok çok değerli.
Çok teşekkür ederim. İnşallah kendisine layık olacağımız bir evladımız olur 🙏

Kızlar 8 haftayı geçtik şükür haftasonu kontrol var. Çok uyku basıyor bana ya ağırlık çöküyor, hormonlardan sanırım 😔🙏halsizlesiyorum uyumak istiyorum çoğunlukla

Kızlar Selam, 11 Haftalık hamileyim. Şuan Medicalpark Florya Günay Babayeva'ya gidiyorum ama aşırı soğuk. Benim de ilk gebeliğim birşey sorarken çekiniyorum resmen.İstanbul Avrupa yakası için öneriniz varsa yada hangi doktorlar gidiyorsunuz yazar mısınız ?
İmkanınız varsa Florya biraz ters kalabilir çünkü. Ama dr için bile gelinir😊😉 Şişli Türkiye hastanesi Özgür hanım acayip tatlı ve ilgili bir dr. Giden herkes çok beğeniyor

Kızlar evde temizlik, yemek durumlarımız nasıl? Pandemiden dolayı işyerim dönüşümlü çalışmada olduğu için genelde evdeyim ama temizlik yapamıyorum, korkuyorum bir şey olur diye. Yardımcı da almaya ara verdik yine salgından dolayı. Eşim yapıyor ama yine de ev çok dağınık geliyor gözüme😑😑 Yemek olarak da basit şeyler yapabiliyor, bugün hem temizlik hem de birkaç günlük yemek yapmak istiyorum ama kendime bir zarar veririm diye çekiniyorum bir yandan. Siz nasıl hallediyorsunuz bu durumları?
Ben yemek yapıyorum. Kendimi yormayacak şekilde ev işleri yapıyorum. Ama çoğunu eşim yapıyor

Eklentiler

• IMG_20210209_130408.jpg
    IMG_20210209_130408.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 62
Kizlar bulantılariniz nezaman başladı benim en küçüğüm 8 yaşında unutmusum nezaman başladığını 🤣 yarin tam 7 haftalık olcam hic bulanmıyor sigara kokusundan bile 🙈 sadexe hep yorgunum ve uykum var bir lokma yiyince siskinlik cok fazla ve düzgün beslenemiyorum sanki

X