2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
bu arada doktor gittim kizlar. hersey normal.
az bir kanama alanim varmis halen, ama tehlikeli bir bölgede degil degil. kalan da ya kendini disari atacak ya da vücut emecek dedi. progestan ve dinlenmeye devam.
gecen haftadan bu yana 6mm büyümüs bücür, 1.2 cm olmus, beni bos yere strese sokuyor ha bire :emir_bebek: :KK70:
Oh çok şükür bununla geçmiş olsun 🥰

Kızlar merhabalar bende kalp atışını duydum şükür sorun çıkmadı hepinize teşekkürler 🤩 sizlere bi sorun olucak 6. Haftadayım 5 gündür fln mide bulantım vardı bugün yok böyle oluyormuydu sizinde arada gelip gidicek mi bulantı yoksa sürekli devam mı ediyor her gün
Bende başlarda hiç yoktu, geçtiğimiz iki gün boyunca bulandı, bugün yine yok. Kişiye ve zamana göre değişiyor demek ki.

Kızlar merhabalar bende kalp atışını duydum şükür sorun çıkmadı hepinize teşekkürler 🤩 sizlere bi sorun olucak 6. Haftadayım 5 gündür fln mide bulantım vardı bugün yok böyle oluyormuydu sizinde arada gelip gidicek mi bulantı yoksa sürekli devam mı ediyor her gün
Ben 🤦🏼‍♀️İki gün iyiyim bir gün kötüyüm.

bu arada doktor gittim kizlar. hersey normal.
az bir kanama alanim varmis halen, ama tehlikeli bir bölgede degil degil. kalan da ya kendini disari atacak ya da vücut emecek dedi. progestan ve dinlenmeye devam.
gecen haftadan bu yana 6mm büyümüs bücür, 1.2 cm olmus, beni bos yere strese sokuyor ha bire :emir_bebek: :KK70:
Gözün aydın canım çok sevindim sorun olmamasına kaç haftalık oldun inşallah sağlikla kucağina alirsin

Merhaba canım benimde 6. Haftada 3-4 gün bulantım oldu kalp atışını duyduk bianda kesildi gitti o gün bugündür de yok sanırım şanslı olan hamilelerdeniz😂 yarın kontrole gideceğim miniği görürsem içim rahat edecek bulantı olmayınca insan bunalıma giriyormuş cidden 🙈😂

Merhaba canım benimde 6. Haftada 3-4 gün bulantım oldu kalp atışını duyduk bianda kesildi gitti o gün bugündür de yok sanırım şanslı olan hamilelerdeniz😂 yarın kontrole gideceğim miniği görürsem içim rahat edecek bulantı olmayınca insan bunalıma giriyormuş cidden 🙈😂
Korktum biraz bende kasıklarımda ağrı var kalp atışından sonra başladı benmde birden kesildi bugün 🤦🏻‍♀️ Anneme soruyorum iki kardeşiz ikinizde de gece gündüz hep bulantı oldu hastanede yattım yemek yiyemedim diyor ona çektiysem diye de korkuyordum ama bulantı gitti inşallah sağlıklıdır bebişlerimiz 🤲🏻🤩 yarın gidince doktora beni de haberdar et 🤲🏻😊

Korktum biraz bende kasıklarımda ağrı var kalp atışından sonra başladı benmde birden kesildi bugün 🤦🏻‍♀️ Anneme soruyorum iki kardeşiz ikinizde de gece gündüz hep bulantı oldu hastanede yattım yemek yiyemedim diyor ona çektiysem diye de korkuyordum ama bulantı gitti inşallah sağlıklıdır bebişlerimiz 🤲🏻🤩 yarın gidince doktora beni de haberdar et 🤲🏻😊
Aynı durumdayız canım annem 5 gün hastanede yatmış serumla beslendim o kadar kötüydüm ki diyor birde erkek kardeşimde de aynı şeyleri yaşamış cinsiyetle de alakası yok sanıyorum ki bunun 😂 içini rahat tut sende canım yarın mutlaka haber veririm 😊🥰

Gözün aydın. Oğlumda bi 3-4 gün bulandı birden kesildi daha olmadı. Bunda baya oldu arada azaldı hatta ona güvenip prilamı 1 tane aldım ertesi gün mahvoldum. Gidip geliyor demekki ara ara ya da hiç gelmeyebilir😄şans

Gözün aydın. Oğlumda bi 3-4 gün bulandı birden kesildi daha olmadı. Bunda baya oldu arada azaldı hatta ona güvenip prilamı 1 tane aldım ertesi gün mahvoldum. Gidip geliyor demekki ara ara ya da hiç gelmeyebilir😄şans
Sağlıklı olsunlarda biz de sağlıklı olalım mutlu bi hamilelik geçirelim hepimiz inşallah 🤲🏻🤲🏻🤩

Aynen benimki ilk ikisi erkek. İkisinde de cildim ışıl ışıldı. Bi güzellik gelmişti. Çok dinçtim. Bunda pek bi güzellij gelmedi ama yine enerjiğim. O yüzden sanırım erkek💙
Hayırlısı olsun saglikla gelsinler de..gerisi önemli değil. Suan merak ediyoruz sadece..ogrenince hemen adapte oluyor insan😅

hic kötü düsünme, bunlari yasamak bile insana mutluluk veriyor. normal zamanda öflenip pöflenirim ama bu durumda hic sikayet etmiyorum. sen de hep olumlu düsün, güzel olsun insallah hersey : )

:KK70: :KK70:
ben bugün gizlilik sözlesmesini kaldirdim, annem ve kaynanam kizkardesim ve en ykain arkadasim biliyordu. artik bu saatten sonra duyulsun farketmez bir iki dua fazladan alirim belki :KK36:
catlaklar icin önerdigine de bakicam tesekkürler, biz de genetik ben önlemimi aliyim : )
Ooh ne guzel darisi basima😅 anca cinsiyeti ogrenince aciklayacagim ben. Tabi insallah gosterir, bir de o var😂
Rica ederim.bana da doktorum önermişti.🤗

Selamlar..
Birkaç gündür verdiğiniz destek ve dualarınıza minnettarım. Ancak dünden beri durdurulamayan aşırı kanama sonucunda bugün gebeliğim tahliye edildi. Rabbim kimseye yaşatmasın bu durumu. Dilerim hepiniz sağlıklı gebelik süreci ile bebişlerinizi kucaklarsınız.
Sevgiler..

Selamlar..
Birkaç gündür verdiğiniz destek ve dualarınıza minnettarım. Ancak dünden beri durdurulamayan aşırı kanama sonucunda bugün gebeliğim tahliye edildi. Rabbim kimseye yaşatmasın bu durumu. Dilerim hepiniz sağlıklı gebelik süreci ile bebişlerinizi kucaklarsınız.
Sevgiler..
Allah en yakin zamanda bir evlatla bugununu unuttursun insallah canim. Ben de yasadim... seni cok iyi anliyorum. Geçecek insallah😔 🌺🌺

Selamlar..
Sevgiler..
Çok geçmiş olsun canım, çok üzgünüm gercekten..umarım gönlünce olur bundan sonra hersey,
İnşallah en yakın zamanda Sağlıklı bir gebelik nasib olsun sana 🌼

Çok geçmiş olsun canım, çok üzgünüm gercekten..umarım gönlünce olur bundan sonra hersey,
İnşallah en yakın zamanda Sağlıklı bir gebelik nasib olsun sana 🌼
Çok sağol canım. Ama artık istemiyorum. Allah nasip ederse psikolojiyi toparlayıp evlat edinme işlemlerine başlayacağız.

X