2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bugun saglıl ocagına gıttım bana d vitamıni verdi ama doktora sor bazıları sımdı bazılarıda obur hafta baslatıyor dedı ılaca siz kullanıyormusunuz ben daha sormadım doktora
Evet benim zaten düşüktü kullanıyordum. 7+2 de gittiğimde d vitaminim bitmişti en son devam edeyim mi dedim. Tabi tabi zaten kıştan çıktık düşüktür devam et dedi

m
Benim d vitaminim cok dusuk o yuzden igne vuruluyorum. Sizin d vitamini seviyenize bakildi mi? Normalde 3 aydan sonra verecekti ama d vitamini yerlerde olunca :)
yok bakılmadı d vitamını dedıgım su devıt var ya damla halınde onlar yanlıs anlattım bırazcık bakmdan verdi ama anlamadım bende baslıyım mı sizce doktora sorummu yarın sizce wpdan

m

yok bakılmadı d vitamını dedıgım su devıt var ya damla halınde onlar yanlıs anlattım bırazcık bakmdan verdi ama anlamadım bende baslıyım mı sizce doktora sorummu yarın sizce wpdan
O devitin kendine hayrı yok zaten kullan gitsinmilim oynatmadı değerlerimi o damla

m

Sorun tabi, belki baska bir gorusu olur. Yine de kullaniminda bir zarar yoktur diye tahmin ediyorum. Ben de igneye ek olarak aldim damlalardan.

Ya benim doktorum kan pıhtılaşma süresi testlerini bile istemiş d vitamini istememiş gittiğimde sorucam aslında sağlık ocağı da yapıyor ama vaka sayıları arttı çok da kalabalık korkuyorum gitmeye

Merhaba 11+3 ile 13. Haftası arasında yapılan bir de 24. Haftalarda yapılan detaylı ulturason var. Perinatoloji uzmanı bakıyor. Bu nedenle bir perinatoloji uzmanından randevu alabilirsiniz. İleriki dönemdeki ultrasona da yine konusuna uzman bir doktor bakıyor doktorunuzun uzmanlığı varsa bakabilir.

Yaa keşke eşine kaldırtsaydın canım. Bişey olmaz belki ama önlem almamız gerekiyor lütfen dikkat et

Ya benim doktorum kan pıhtılaşma süresi testlerini bile istemiş d vitamini istememiş gittiğimde sorucam aslında sağlık ocağı da yapıyor ama vaka sayıları arttı çok da kalabalık korkuyorum gitmeye
Belki herkese rutin veriyordur d vitaminini, bazı doktorlar öyle yapıyor bakmadan veriyor

Kızlar doktorum bana verdiği folikasiti eczanede bulamadık getirtelim dediler ama dışarı çıkıp alamadım eşimde şehir dışında .sağlık ocağının verdiğini kullandım ilk haftalar 1 haftadır falan hiç içmedim bişey olamaz dimi

Doktorunuz hangi ilaci vermisti? Benim doktorum hepsi iyi onemli olan icmen seklinde yaklasti. Yani onun verdiği yerine alternatif de alabilirsiniz? Illa bir markanin onemi yok diye biliyorum. Ilk uc ay folik asit cok onemli, tedbiren icmek iyi olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…