2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canim bak senelerce bu kimyasallara cozum bulmaya calistim
Bu kimyasallarin oyle kan pihtilasmasiyla falan ilgisi yok oglumdan once 9 oglumdan sonra 8 toplam 17 kimyasal gebelik gecirdim bunun tek cozumu gebelikten en az 2 ay once baslanan prednoldur
12 senelik evliyim 17 kimyasalim oldu h3psinde de ayri ayri testler yapildi cogunda kan sulandiricilar kullandim
Ne zaman prednole basladim oglum oldu
8 sene sonra ne zaman prednole basladim simdi de hamileyim
Ne olur ne olur ne olur bu katil hucre diye anilan bi rahatsizlik buna dikkat edin
Canım benim sağlıklı bir oğlum var sadece corasprin kullandım sonra bıraktım ..prednol dediğin ilacı kadın dogumcun mu yazıyor çok üzgünüm

Canım benim sağlıklı bir oğlum var sadece corasprin kullandım sonra bıraktım ..prednol dediğin ilacı kadın dogumcun mu yazıyor çok üzgünüm
Tatlim benim esim doktor inan bana turkiyede iletisime girmedigimiz doktor kalmadi bu kimyasal gebeliklere care bulamadik
Bir doktor bize katil hucreden bahsetti sperm vucuda girip de döllendigi zaman vucut bunu yabanci bir madde olarak algiliyor ve vucuttan atiyor
Bu basarisiz tup bebeklerde sebepsiz infertilitelerde hep prednol kullanmaya baslandi artik ben dusunuyorum da bu bir tesaduf olamaz 9 kimyasal gebelik gecirdim prednol kullandim saglikli bir oglum oldu
Daha sonra yine hep gebelik denedim 8 kimyasal gebeligim oldu ne zaman prednol kullandim su an yine hamileyim
Doktorum basladi bana 2 ay kullandim hamile kaldim 7. Haftaya kadar kullanip birakiyoruz
Istersen bir arastir cunku bu kimyasallar cok can sıkıcı

Sancım var demiştim ya şimdi kan da geldi. Napmam lazım. Kan yani leke falan diil. Düşüyor mu ki
Acile gitmeni öneririm. 6.haftada benim de başıma gelmişti, baya adet kanaması gibi kırmızı ve çoktu. Hemen acile gittim iğne ilaç vs 1 gece yatış verdiler, çok şükür şu an herşey yolunda gidiyor. Her kanama düşükle sonuçlanmazmıs ama risk elbette ki. Bize güzel haberler vermeni bekliyoruz. Gönlünü ferah tut.

Tatlim benim esim doktor inan bana turkiyede iletisime girmedigimiz doktor kalmadi bu kimyasal gebeliklere care bulamadik
Bir doktor bize katil hucreden bahsetti sperm vucuda girip de döllendigi zaman vucut bunu yabanci bir madde olarak algiliyor ve vucuttan atiyor
Bu basarisiz tup bebeklerde sebepsiz infertilitelerde hep prednol kullanmaya baslandi artik ben dusunuyorum da bu bir tesaduf olamaz 9 kimyasal gebelik gecirdim prednol kullandim saglikli bir oglum oldu
Daha sonra yine hep gebelik denedim 8 kimyasal gebeligim oldu ne zaman prednol kullandim su an yine hamileyim
Doktorum basladi bana 2 ay kullandim hamile kaldim 7. Haftaya kadar kullanip birakiyoruz
Istersen bir arastir cunku bu kimyasallar cok can sıkıcı
Benim kardesim de 4 kez kimyasal gebelik yaşadı. Sonrasinda cok sukur bir oğlu oldu. Siz soyleyince internetten baktim da, biraz agir bir ilacmis. Kac mg olarak kullandiniz acaba. Aklimizda bulunsun. Bu bebeginize saglikla kavuşun insallah🌺

Evet hep o katkı hormonlu gıdalar yüzünden oluyor bence de. Soruyorum öylesine folik asit, ome ga içtin mi diye gülüyor doktora bile gitmiyorduk sağlık ocağındaki kadın tamam kalp atışı var yeter diyordu gönderiyordu diyor😄
Aynen bende sorduğumda hep aynı şeyleri söylüyor annem insan hayret ediyor🤣

Sancım var demiştim ya şimdi kan da geldi. Napmam lazım. Kan yani leke falan diil. Düşüyor mu ki
Hemen paniğe kapılmayın, yukarda adet doneminiz olduğunu yazmışsiniz. Bazi kimselerde adet dönemi yine de kanama olabiliyormus. Ama kesinlikle acile gidin, kanamalar düşük olmayabilir ama nedeni bilinmeli. İnşallah kötü bir durum yoktur 🤲

Günaydın herkese, mide bulantıları iyice çığrından çıktı, o yüzden pek takip edemedim burayı.
Medipol’e gittik dün, Mine Füsun Ergül’e. Biz çok sevdik doktoru, çok pozitif ve tatlı bir kadın. Şimdilik devam 🤗
8+4 görünüyor bebek. Kıpır kıpır oynuyor, çok ilginçti 😃 kalp atışını da duyduk. Her şey yolundaymış 👍 Umarım hepimiz bebişlerimizi sağlıkla alırız kucağımıza 🙏

Benim kardesim de 4 kez kimyasal gebelik yaşadı. Sonrasinda cok sukur bir oğlu oldu. Siz soyleyince internetten baktim da, biraz agir bir ilacmis. Kac mg olarak kullandiniz acaba. Aklimizda bulunsun. Bu bebeginize saglikla kavuşun insallah🌺
En kucugunu kullandim
Hatta artik butun doktorlr bu rahatsizligi olsun olmasin tup bebek yaptiran herkese bu ilaci veroyor

Günaydın canım ne yaptın hastaneye gittin mi ? Geçen hafta pazar sabah 6 da ben de şiddetlu kanamayla uyandım parça da vardı.8 haftanın başıydı.Acile gittim hemen pruloton iğne yaptirdim günde 2 kere progestan kullandım geçti çok şükür şu an bir sıkıntımız yok inşallah sen de bebeğin de iyisinizdir.

Kızlar bu gece bir iki kez sol kaburgama yakın sol karnımda aşırı bir batma oldu öyle ki uykudan anlık uyandım ama o sersemlikle toparlayamadım kendimi .. sabah yine onun acısıyla uyandım aşırı batmayla aynı bölgede şimdi yatış yönümü değiştirince geçti gibi anlam veremedim 🙄 9+2 deyim bu haftalarda tekrar batmalarda artış yaşayan varmı?

oyy çok yeni anneymişsiniz :KK19: ikiz gibi büyüyecekler iki kardeş :)
belki geç yumurtlamış olabilirsiniz, ben de tecrübeli değilim de işte forumda okuduğum kadarıyla yorum yazdım. inşallah sağlıkla ilerler.
İnşallah herkes öyle diyor bakalım şimdiden biraz zorlanmaya başladım oda uyku problemi yüzünden 😂

Kızlar merhabalar. Vajinismus tedavisi pcos tedavisi çok şükür sonunda hamile olduğumu öğrendim kismetse benim de doğumum Eylül ayında.. progestan hap kullanan var mı aranızda ? Bir sıkıntı olmadığı halde doktorum verdi
Gözünüz aydın. Bende kullanıyorum tedbir için 100lük

Günaydın herkese, mide bulantıları iyice çığrından çıktı, o yüzden pek takip edemedim burayı.
Medipol’e gittik dün, Mine Füsun Ergül’e. Biz çok sevdik doktoru, çok pozitif ve tatlı bir kadın. Şimdilik devam 🤗
8+4 görünüyor bebek. Kıpır kıpır oynuyor, çok ilginçti 😃 kalp atışını da duyduk. Her şey yolundaymış 👍 Umarım hepimiz bebişlerimizi sağlıkla alırız kucağımıza 🙏
Yaaaa gece rüyamda ben seni gördüm canım ya 😂 biz hiç burada konuşmamıştık sanırım, listede görmüştüm adını.. Tam da hatırlamıyorum yüz olayları vs ama kötü değildi. Çok enteresan gelmişti sabah uyandığımda şimdi yazdığını görünce şaşırdım.

Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinnn Minnağın ve kıpırtıları görmek😍 darısı bizlerin başına💙💙

Kızlar günaydın. Hepinize mesajlarınız için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Bebek iyi. Kalp atışı var. 8+3 olmuş. O sancıya o kanamaya nasıl düşmedi inanamıyorum. Dediğiniz gibi iğne ve progesteron verdi. İstirahat ve cinsel ilişki yok dedi. Açıkçası umudu kesmiştim. Şu an çok mutluyum

X