2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Cuma günü kontrolde doktora okul açılıyor öğretmenlere aşı yapabilirler Corona aşısı olmalı mıyım diye sordum o da hayır bakanlık onaylamıyor dedi ben de zaten yaptırmak istemiyordum internetten araştırdım hamileler üzerinde denenmemiş dedim bilginiz olsun

Ayy anladım canım o durumda zor cidden isterken içememek. Bende sigarayı bıraktım öğrendikten hemen sonra ilk günler baya zor geçti ama çok şükür bıraktım. Ama rüyamda hala içiyorum hahah
Ben de rüyamda içmeye başlayıp sonra ağlayarak atıyorum elimden. Bilinçaltım sağolsun vicdan azabını ve zevki aynı anda yaşatıyor

Ben bu ayda kimyasal gebelik geçirdim kizlar akşam üstü kanamam başladı ve değerim 11 e düşmüş
Aaaa çok üzüldüm gecen ayda kimyasal yasamistin değil mi, insallah yakin sürede saglikli bir gebelik dilerimDoktora gorundun mu

Evet geçen ayda kimyasal oldu . Pazartesi doktora gideceğim
Canım ya çok üzüldüm rabbim en kısa zamanda sağlıklı şekilde nasip etsin inşallah... ikinci kimyasalınsa bence genetik testlerine nolur nolmaz bir baktır genelde 3 kimyasal üst üste olunca yapıyorlar ama bence boşuna vakit ve ümit kaybı. İnşallah vardır bir Allahtan geç bir düşük kürtaj olmadı. Kendine çok çok dikkat et.

Hanimlar muayeneye giderken "Gebelik takibi" bransindan mi "Kadin dogumdan mi" randevu aliyorsunuz? Ben uni hastanesine gidecegim bu hafta. ve Gebelik takibinden randevu aldim. Acaba yeterince ilgilenirler mi?

İnşallah canım inşallah

Aynen bizde ona sukraediyoruz kalp atisini duysak dahada yikilirdik diye..ilk bebeğim öyle oldu Çünkü

Çay ben de içiyorum ya açık bir şekilde etki etmez diye düşünüyorum. Annem yanımda diyor ki biz neler neler yedik içtik ama işte şimdiki hamileliklerle eskiler bir değil şimdi her şey sorun oluyor
Ay gerçekten doğru söylüyor. Aynı zamanda biz onlara göre çok dayanıksızız. Onlardaki dirayet bizde yok maalesef. Şimdiki bebişlerde hassas.hep yediğimiz hormonlu gdo lu gıdalardan oluyo bence ya

Ay gerçekten doğru söylüyor. Aynı zamanda biz onlara göre çok dayanıksızız. Onlardaki dirayet bizde yok maalesef. Şimdiki bebişlerde hassas.hep yediğimiz hormonlu gdo lu gıdalardan oluyo bence ya

Evet hep o katkı hormonlu gıdalar yüzünden oluyor bence de. Soruyorum öylesine folik asit, ome ga içtin mi diye gülüyor doktora bile gitmiyorduk sağlık ocağındaki kadın tamam kalp atışı var yeter diyordu gönderiyordu diyor

İnşallah yakın zamanda sağlıklı bir gebelik yaşarsınız. Bence gen testlerini yaptırmak istediğinizi söyleyin doktora biraz ısrar edince onayladıklarını duydum üçü beklemek hem vakit kaybı hem sizin içinde zor

Canim bak senelerce bu kimyasallara cozum bulmaya calistim
Bu kimyasallarin oyle kan pihtilasmasiyla falan ilgisi yok oglumdan once 9 oglumdan sonra 8 toplam 17 kimyasal gebelik gecirdim bunun tek cozumu gebelikten en az 2 ay once baslanan prednoldur
12 senelik evliyim 17 kimyasalim oldu h3psinde de ayri ayri testler yapildi cogunda kan sulandiricilar kullandim
Ne zaman prednole basladim oglum oldu
8 sene sonra ne zaman prednole basladim simdi de hamileyim
Ne olur ne olur ne olur bu katil hucre diye anilan bi rahatsizlik buna dikkat edin

Sancım var demiştim ya şimdi kan da geldi. Napmam lazım. Kan yani leke falan diil. Düşüyor mu ki
Tam 8. Haftada ayni seyi ben yasadim doktorumu aradim bana hemen vurunmam gereken igne ve hap verdi yat dinlen dedi
8. Haftada genelde olabiliyormus
Eger pihti geldiyse sorun ama normal kansa ne kadar geldiginin onemi yok dedi
Eger bebegin kalp atisini duyduysaniz hicbir sey olmaz hemen doktorunuzu arayin ya da acile gidin bir sorun olmaz insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…