2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben varım canım çok az lekelenmem oluyordu kahverengi.Pazar sabah 6 da kanama olmuş ve de çok fazla parça da vardı.Hemen acile gittim bebek iyi çok şükür. Pruloton yaptırdım kanama lekeye döndü.Benim de ultrasonda kanama alanı görünmüyor ama ben kan sulandırıcı iğne kullanıyorum hem de yüksek doz bir de corasprin onlardan oldu sanırım.2gün kullanmadim ama bugün tekrar iğneye başladim asprini bîraktim şimdilik

Kızlar merhaba benim geçen hafta sürekli midem bulanıyordu öğürüyodum afedersiniz simdi son 3 gündür mide bulantım öğürmem geçti bu normal mi korkuyorum da sol kasıkta sürekli ara ara batma oluyor ama tek belirti bu

Kızlar bugün çok şükür kalp atışlarını gördük herşey normal dedi, sadece geriden geliyor biraz dedi gecen haftadan bu yana 4mm büyümüş. Lekelenmem ve kanamam oluyordu onun için progestan verdi. Dinlen, ağır kaldirma, çok sıcak banyo yapma dedi. Efenin_Annesi doğum tarihi 25 Eylül olarak değişti
Bugün ilk defa hamile olduğumu hissettim cok duygulandim inşallah tüm burda bekleyrn anneler sağlıkla bebeğini kucağına alır

Olması kadar olmaması da normal. Eninde sonunda bitecek bulantı. Oğlumda 3-4 gün bulantım oldu bıçak gibi kesildi sonra hiç olmadı. Demekki senin de bulantın bu kadar sürecekmiş

Selam, neden sol tarafınıza yatıyorsunuz? Ben mide bulantısı ve ağrısından dolayı midemin üstüne yatamıyorum hiç gerçi 6. aya kadar bir şey olmaz yazmışlar ama merak ettim.

Selam, neden sol tarafınıza yatıyorsunuz? Ben mide bulantısı ve ağrısından dolayı midemin üstüne yatamıyorum hiç gerçi 6. aya kadar bir şey olmaz yazmışlar ama merak ettim.
Sol tarafa yatınca bebeğe kan akışı daha iyi gidiyormuş ama bu zamanlarda çok etkilenmez daha çok yeni hamileliklerimiz

Çok sevindim canim ne güzel rahatlamişsindir, rabbim sonuna kadar sağlıkla gelmeyi nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…