2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aynı benim de öyle adet öncesi çıkardı ama şimdi sürekli var hergun yenisi çıkıyor dedigin gibi bulantidan zaten kendimi hic iyi hissetmiyorum. Sabirla hamileliğin balayi dedikleri günleri bekliyorum

Bugün mü başladı canım mide bulantın? Hiç yoktu di mi?
5 6 ve 7 haftalarda vardı canım yoğundu o zaman bir haftadır rahatım ama gene başladı Hatta 2 kilo aldım 2 ayda diye yazdım ya mesela şu an bir kahvaltıyla duruyorum Eşim makarna salata içli köfte haşladı ama hiç yiyesim yok midem almıyor yatıp uyuyasım var sürekli ama uyuyamıyorum da

Ben de 2 aydır yok, 2 kilo öyle aldın sandım canım inşallah yarına kalmaz, maşallah demedik bak sabah, ondan oldu bu

Özel hastaneye mi gittiniz acaba benim de 5+4 ama 6+0 çıktı bebeği göremedik ultrason da telaşlandım
Ben 5+3 te gittim kese haftasına göre çok küçüktü karından gözüktüğü için dış gebelik olmadığıniçin rahatladım hatta uzamış kese dedi ben bastırınca uzamış gözükmesi normal düşündüm düşükle sonuçlanabilir dedi ilaç verecekti progestan dedim düşecekse düşsün sağlıklı değilse zorla tutunsun istemedim ilaç bana çok dokunuyor yazmadı bir hafta sonra gittiğimde kese büyümüş bebeğin kalbi atıyordu ekranda gözüküyordu ve çok az duyduk dün gittiğimde kalbi 157 atıyordu ve kese haftasını yakalamıştı diyeceğim şu bir hafta Gebelikte uzun bir zaman çok şey değişiyor 5+3 ultrasyon kağıdında nokta gibi duruyordu benimkisi kese için konuşuyorum ama bebeğin daha iyi tutunması için nar ve limon tüket bir hafta boyunca emin ol işe yarayacaktır 7+4 oldum nar tüketiyorum halen daha hiç lekelenme yaşamadım rahmi kalınlaştırıyor diye okumuştum

Anladım canım teşekkür ederim 9 haftalık görünüyo burda bebeğin daha önce hiç gitmedinmi doktora canım baya gecmiş haftan
Canim benim durumlar biraz karisik. Ben dogumdan sonra en fazla 3 kez regl olmusumdur. Birkac ayda bir oluyordum.Yine reglimin duzensiz oldugunu dusunurken bir şey beni dürttü ve gecen persembe test yaptim çift cizgiyi gordum. Buyuk surpriz oldu bize Henuz hic kan tahlili yaptirmadim veya muayene olmadim p.tesiye bulabildim randevu. Son adet tarihim 29 kasim aslinda. Ama bana 9 haftalik degil gibi geliyor. Daha kucuk sanki. Cunku 15 ocakta lekelenme gordum. Yerlesme kanamasiydi galiba. Bakalim ins hersey yolundadir

Aynı benim de öyle adet öncesi çıkardı ama şimdi sürekli var hergun yenisi çıkıyor dedigin gibi bulantidan zaten kendimi hic iyi hissetmiyorum. Sabirla hamileliğin balayi dedikleri günleri bekliyorum
Bende bekliyorum valla ama sanki gelmeyecek gibi gunler gecmiyoki haftalar nasil gececek

Anladımmmm süpriz bebek yanii
Bebeğin kaç aylıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…