2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canını sıkma içini ferah tut canım.İnsallah bisey çıkmaz.Bu arada gözün aydın miniğinin kalp atışlarını duymussun.Saglikla ilerlesin inşallah

Rica ederim canım

Folik asit çok önemli,omurganın kapanması için

Canını sıkma içini ferah tut canım.İnsallah bisey çıkmaz.Bu arada gözün aydın miniğinin kalp atışlarını duymussun.Saglikla ilerlesin inşallah
İnşallah canım Biraz sevinç kursağımızda kalmış gibi oldu ama. Internette çok iyi şeyler yazmıyor ,ondan biraz korktum. İnşallah sıkıntılı bi durum yaşanmaz.

Allah sonumuzu hayretsin desene ben de oyleyim. Yemek yiyene kadar savastan cikmis gibi halsiz bitkinim, yemek yedikten sonra oh dunya varmis modundaym. Kisa bir sure sonra yine ayni donguye giriyorum
Mide bulantıları başlamadan depolama yapıyorum diye düşünüyorum eğer başlamazsa dikkat etmemiz şart

Canım hayırlı olsun çok şükür kalbi atıyor rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin, şuan toxoplasma mevcut mu çıktı peki.. Geçende araştırırken 500 de 1 ihtimal bebeğe geçiyor diye okumuştum inşallah üniversite sonuçları içinizi rahatlatır...

İnşallah canım inşallah içimizi rahatlatacak haberler alırız cümlemiz

Aynı şeyi şuan ben düşünüyorum çok fazla bulantım yoktu ama 2 gündür hiç bulanmıyor. Acaba bebeğe bişey mi oldu düşünmekten kendimi alamıyorum.

Korkma olcak olsa mide bulantısının azalması dışında kanama filan olurdu herhalde için ferah tut

Kızlar benım yedıkten sonra hafıf mıde bulantım oluyor ama onun dısında su zamans kadar hıc kusmam olmadı mıdemde açken hıc bulanmıyor bu normal mı acaba ablamda oyleydı genlerle mı alakalı acaba

Kızlar benım yedıkten sonra hafıf mıde bulantım oluyor ama onun dısında su zamans kadar hıc kusmam olmadı mıdemde açken hıc bulanmıyor bu normal mı acaba ablamda oyleydı genlerle mı alakalı acaba
Çok şanslısın.. benim ablamın da cok rahatsiz edici bulantisi olmadi, biraz koku hassasiyeti, birkac yiyecekten tiksinme oldu sadece ama ben dün cok fenaydim kusmadim ama resmen rengim atti aksama kadar kendime gelemedim cok korkuyorum yine öyle olursam diye..

Benim annem de hamilelikte hic mide bulantisi kusma yasamamis. Ben de hic yasamadim.

Tiksinmemde sadece yeşil sebzeler de oldu ıspanak karnıbahar pırasa görmek ıstemıyorum allah yardımcısı olsun cok zor oluyordur ıns benımde böyle devam eder bu yuzden de gerçi kılo alımım hızlı gıdıyor ama hayırlısı :)

Canım kötü düşünme inşaAllah kalp atışını duymuşsun gözünüz aydın hemen paniğe kapılma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…