Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Guncel...

mavispreyboya TEBRIKLER CANIM BEBISLENMISSIN SIMDI BAKTIM ÇOK SEVINDIM BİZLEREDE DUA ET OLURMU HEMEN LISTEYE NAZAR BONCUKLARINI TAKALIM UMUT OLSUN BIZEDE...

Allah razı olsun canım Rabbim hepimize nasip etsin inşallah benim birtane de kızım var ablası Rabbim ona da hayırlı ömürler nasip etsin inşallah
Aminn allahim guzel hayirli bir hayat nasip etsin hic olmazsa bir kızınız var ne güzel ben inaninki bitane olsunda gerisini pek dusunmuyorum artik oda olurmu artik olmazmi allah biliyor

Bence hemen tüp bebege başlama bir kac ay bekle . Kendi kuzenim ya tup bebek denediler 2 defa galiba tutmadi bos biraktigi ay hamile kaldı sen hemen yelkenleri suya indirme önümüzdeki ay daha güçlü devam edersin kuzum

Bence hemen tüp bebege başlama bir kac ay bekle . Kendi kuzenim ya tup bebek denediler 2 defa galiba tutmadi bos biraktigi ay hamile kaldı sen hemen yelkenleri suya indirme önümüzdeki ay daha güçlü devam edersin kuzum
Bakalim igneli tedavi sonrasi zaten kendiliginden gebelik olabiliyomus igne yuksek dozda oldugu icin bir sonraki ayda etkisi sürüyor ama ben femara kullandim iki asilamamdada sana yeterli hap yumurtan buyuyo dedi keske igneyle olsaydim

Aminn allahim guzel hayirli bir hayat nasip etsin hic olmazsa bir kızınız var ne güzel ben inaninki bitane olsunda gerisini pek dusunmuyorum artik oda olurmu artik olmazmi allah biliyor
Yaa canım bende çok üzüldüm var gibi gelmişti banada bizde seni umitlendirdik üzülme canım bı vakti saati var bekliyo o vakti miniklerimiz. Bende silik çizgi görüp kanda negatifi gören magdurlardan biriyim seni çok iyi anlıyorum.

Kızlar selam. Ben geldim aranıza. İlk denememdi bu ay. Sonucu çok merak ediyorum. Normalde yumurtlama günlerimde yaptık ama ovulasyon testinde o günler negatif çıktı şaşırdım. Neyse bakalım ilk denemede neler olucak.
Bat 24 Ekim

Ay yok sizle alakali da degil bende gordum cizgiyi test bozuktu sanirim neyse bakalim belki hala bi sansim vardir erkendir adete kadar bekliycem artik bakalim ne olucak

Dişi kaplan kertenkeleyi her şekilde kapar başarılar kuzumbu kupa senin bu gece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…