Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
allah seniiii.

Kizlar bata 5 gun kaldi piki yeni gordum sanirim 5 gun kala tutar mi ki dongum 29 gün 25.gun t cizgisi c den daha koyu oldu

Eklentiler

• IMG20211012133400.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG20211012133101.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 51

Kizlar bata 5 gun kaldi piki yeni gordum sanirim 5 gun kala tutar mi ki dongum 29 gün 25.gun t cizgisi c den daha koyu oldu
Meraklanma canım nasipse tutar bata 1 gün kala yumurtlama gören var hayırlısını versin rabbim

Merhaba kızlar gününüz güzel geçsin dün yumurtlama günümdü bugun kasıklarımda ağrı ve doluluk var sizlerde de böyle oluyormu merak ettim :)
Evet canım aynısını bende yaşıyorum hakkımızda hayırlısı inşallah önce herkesin içinde de bizim :)

Beybiler benim bata 7 gün var. Kol bacak agrim oluyor bel ağrisi da var da regl olurkenki gibi değil daha yukarısı ince belim ve sırtım ağrıyor. Goguslerimde hafif mavi damarlar dikkatimi çekti ama daha çok hani meme kısmında değil de iman tahtasi dedigimiz yer var ya oralarda cok var fotoğraf ekleyebilsem ekleyecektim ama beceremedim.sonra hafif hafif meme başında birleşiyor damarlar. Hamilelik olabilir mi ki ya. Dun gece de kasik ağrım oldu ama yumurtalıklarin olduğu yer değil daha üstü sanki leğen kemiginin olduğu yer gibi ayrica baya cok beyaz akıntım da var ama o regl belirtisi de olabilir diye dikkate almadim

Belirtilere bakarak anlasilmiyo ki canım yaa bazen belirtilere göre kesin var diyorum ama boşa Ümit oluyo. İnşallah vardır onun belirtisidir ama belirtilerle bilemeyiz

Evet canım aynısını bende yaşıyorum hakkımızda hayırlısı inşallah önce herkesin içinde de bizim :)
Aminn canım amin nasip herşey kısmetime ben sabah işe erken gidiyorum eşimde gececi bu ay pek umudum yok açıkçası

Yumurtlama belirtisi olarak düşün gebeliğe yorma hemen canım çünkü insan hep kendini dinliyor piskolojik batı bekle umarım mucizen seninledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…