Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
@FUNNDA TEBRIKLER CANIM BEBISLENMISSIN SIMDI BAKTIM ÇOK SEVINDIM BİZLEREDE DUA ET OLURMU HEMEN LISTEYE NAZAR BONCUKLARINI TAKALIM UMUT OLSUN BIZEDE...
Tebrikler canım hayırlı olsun bebişin sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah

Dişi kaplan kertenkeleyi her şekilde kapar başarılar kuzumbu kupa senin bu gece
Kertenkele 1 dışı kaplan 0 herif tv karşısında resmen sizdiiii örtmedim üzerini uyuyor öyle sınır bastı ya zoruma gitti vallahi o kadar çatlamıştı bugün yarın akşam yapsak catlakligi devam edermi ki

Hoşgeldin canım

Ah kuzum benim ya sen yarın akşamı da değerlendir belki de çatlama yarın akşam bilemeyiz

Dişli çıktı desene

Ah kuzum benim ya sen yarın akşamı da değerlendir belki de çatlama yarın akşam bilemeyiz
Bak bak birde ne dediii önceden çocuk düşünmüyorken uyuyo numarası yapıyordun dedi bak bak laflara ay bende tribe girdim gidip yapışamam öyle yarın akşam kendi gelir hem dr demişti gün aşırı diye bizim 2 günde 1 olur napak yani nasipse olur o bugün komsuma doğduluga gittim 1 kezde kalmış ya 1 kezdeeee abi dedim.ne yiyip ne içiyorsunuz siz

Bak bak intikam alıyor senden kız çok fena olsun kuzum Rabbim rızkı varsa o ilişkiden hamile kalırsın ben zaten anlamıyorum bu pat diye 1 ay isteyip o ayın sonunda hamile kalanları çözemedim hergün de yapsak bizde olmuyor ne hikmetse

Göstercem ben ona intikamım ağır olucak agIr yarın ben dadılık yapicam öğlene kadar yatayım sabah erken gidicem hayırlı geceler kızlar size no stres aman ha dolacak o göğüsler inanın olurmu

Göstercem ben ona intikamım ağır olucak agIr yarın ben dadılık yapicam öğlene kadar yatayım sabah erken gidicem hayırlı geceler kızlar size no stres aman ha dolacak o göğüsler inanın olurmu
İyi geceler kuzum Allah razı olsun umarım göbüşler dolacak inşallah tez vakitte sen hiç ummadığı zamanda al intikam kuzum bu aralar üstüne gitme sana lazım

Ay ay naza çekiyor biliyor ya bebiş istediğinizi ondan sana naz napıyor kuzum
Isın şakası çok yoruluyor kuzum cokkk devlet hastanesi yanında eczanede çalışıyor teknisyen aynı zamanda 6 da eczaneyi kapatıyor 9akaadar zeytinlerin başına gidiyor sabah 6.30 kalkıyoruz bugün sofrada uyuklamaya başladı çorbasını zor bitirdi kıyamadım bakk yine
İyi geceler kuzum Allah razı olsun umarım göbüşler dolacak inşallah tez vakitte sen hiç ummadığı zamanda al intikam kuzum bu aralar üstüne gitme sana lazım
su çatlama patlama bitsin gostercem ben ona

Aynen öyle kuzum işin gırgırı ama dediğin gibi insanlarla uğraşmak hiç kolay değil Allah tüm çalışanların yardımcısı olsun kuzum beden yorgunluğundan daha çok kafa yorgunlugu daha zor o yüzden dinlenmek istiyor sen yarın akşamı nasipse değerlendir gerisi Allah kerim kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…