Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar merhaba, size bir sorum olacak, adetim tarihim 5 gün geçti dün test yaptım ve negatif çıktı, 5 gündür bel ağrısı ve karnımda çok şiddetli olmayan rahatsız edici ağrılar hissediyorum.... 4 gündür beyaz akıntım oldu herseferinde adet olduğumu sandım ama değil... Bu akşam üzeri biraz kahverengi birazda açık pembemsi çok az lekelenmem oldu.. Halsizlik ve bel ağrım devam ediyor ve midem çok yanıyor..... Acaba adetmi oluyorum yoksa hamile olabilirmiyim... Testim negatif olduğu için pek umutlu değilim ama adet düzensizliğimde hiç yoktur özellikle 5 gün gecikme hiç yaşamadım.... Bu şekilde olup sonradan pozitif olan var mı acaba?? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

Adet olursunuz büyük ihtimal bat 5 gün geçmiş çıkardı geç döllenme olsaydı bile silik bile çıkardı

Hic mantikli dusunemiyorum suan morelim sifir napcam netcem bilmiyom tupe gecicektik bundan sonra onuda istemiyorum sanirim oluruna birakcam artik olursa olur napayim ya
Canım zaten aşılama oranı %15 %20 tüp bebek de daha fazla oran hiç öyle düşünme vardır onda da bir hayır bir kaç ay vücudunu dinlenmeye çek tüp bebek düşünebilirsin hiç moralini bozma Allah büyük

F Flowers001 Canım senin daha adet günü 6 gün var çok erken bence Test için bana Doktorum öyle demişti Geç döllenme ile daha sonra da oluşabiliyor demişti Bence adetini bekleyelim hiç Ümitsizliğe kapılma Rabbim Ol der ve olur

17 si evet ama ama ne bileyim bali 3 4 ciksa gine bisey 0 cikti resmen yukselcegini sanmiyorum

Canım stres çok etkiliyor nolur moral bozma seni okadar iyi anlıyorum ki...rabbim tez zamanda kucaklarimizi doldursun
Offf icinm bunaliyor artik kelimeler kifayetsiz kalir sanirim bu ay tam patlama evresindeydim artik yeter diye bagirasim var ama rabbimin vardir bir bildiği ne diyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…