Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Offf icinm bunaliyor artik kelimeler kifayetsiz kalir sanirim bu ay tam patlama evresindeydim artik yeter diye bagirasim var ama rabbimin vardir bir bildiği ne diyeyim 🥺
Hepimiz aynı dönemlerden geçiyoruz tuvalette ağlayarak test yaptıklarım oldu sakın üzülme bizim bebişler nazlı olacak 😊😊 önümüzdeki ay için kendini rahat yola devam 😊😊😊

Kizlar adetim bitti. Akıntım basladi. Galiba yumurtlama dönemine giriyorum. Akıntım bitince yumurtlama donemin bitmiş catlamayimi beklicem

17 si evet ama ama ne bileyim bali 3 4 ciksa gine bisey 0 cikti resmen yukselcegini sanmiyorum 🥺
çok yanılıyorsun boşuna üzülüyosun son hamileliğimi anlatayım sana reglim bir hafta geçti kanda baktırdım negatif 20 gün geçti gene negatif ve ve gecikeli bir ayı geçmişti ve adet sancısı çektiğim için söktürücü kullanmaya karar verdim sonkez betaya baktırayımda öyle kullanayım dedim ve kanda bi baktırdım 6 haftalık hamile çıktım şok olmuştum yani bir aylık bir gecikme sonrasında anca öğrendim

Esimi ikna edersem teste gidicez o tutturdu 13ü senin gunun negatif cikarsa uzulursun diyo. Ama brnde tez canliyim biraz sanirim 🤣🤣
Hersey olabilir aslında hazırlıklı olmak gerek benim ilk sağlıksız gebelikten sonra bunda baya temkinliyim. İnşallah güzel haberlerle dönersin buraya🙏

çok yanılıyorsun boşuna üzülüyosun son hamileliğimi anlatayım sana reglim bir hafta geçti kanda baktırdım negatif 20 gün geçti gene negatif ve ve gecikeli bir ayı geçmişti ve adet sancısı çektiğim için söktürücü kullanmaya karar verdim sonkez betaya baktırayımda öyle kullanayım dedim ve kanda bi baktırdım 6 haftalık hamile çıktım şok olmuştum yani bir aylık bir gecikme sonrasında anca öğrendim
E neden gec gecti kana acaba ki

Kızlar şuan bizim ev hayvanlar alemi gibi... Ben avına yaklaşmaya çalışan disi bir kaplan gibiyim eşimde kuyruğunu kaptırmaya çalışmayan kertenkele gibi kaçıyor yorgunluktan tv karşısında uyumaya calisiyor😆😆😆ahahah benden kaçış yokkk o yataga geleceksin dedim yapma be diyor😉😉😉oğlanda uyudu kaçacak yerin yok dedim korkuyom kizim git diyor😄😄😄

Kızlar şuan bizim ev hayvanlar alemi gibi... Ben avına yaklaşmaya çalışan disi bir kaplan gibiyim eşimde kuyruğunu kaptırmaya çalışmayan kertenkele gibi kaçıyor yorgunluktan tv karşısında uyumaya calisiyor😆😆😆ahahah benden kaçış yokkk o yataga geleceksin dedim yapma be diyor😉😉😉oğlanda uyudu kaçacak yerin yok dedim korkuyom kizim git diyor😄😄😄
Hadi gazan mibarek olsun🤣🤣🤣

Geç döllenme canım bak allahtan umut kesilmez🤲
Sizce artarmi 0.100 hic sanmiyorum tup bebek raporu cikartirken son kez muayene olucam doktorda normal sekilde yumurta buyutup bir kere daha denicem nasil olsa gidip ucret odenecek diye oda yoksa onada gitmemde oda tutmadi bekliycem artik bikac ay ondan sonra tup bebek sureci baslar benim icin artik sanirim ugrasmadan cocuk sahibi olamicam ben 🤷 gerci tup b bek raporunuda kabul edermi devlet ondanda supeliyim femara ve ovitrelle olup asilama yapildi iki kez notmalde igne ile yapiliyor ya sanirim bi bta hcg baktirmak icin iki hastane gezdim cirkeflik yaptimda oyle baktilar

X