Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ama e nabiza cok gec düşüyor

Hakkında hayırlısı olsun canım hayırlı haberlerle gel canım acilde bakılıyor diye biliyorum beta ya iyi yapmışsın azıcık cıngar çıkartmak iyidir arada

Linoşum inşallah gidiyim bugun kendimi dağa taşa atayım bu düşüncelere girdin mi çıkabilene aşk olsun
Hahahaha al benden de o kadar kuzum hep yumurtlama belirtisi diye kendimi avutuyorum 2 gündür ama tinnnimmm acaba biz napsak böyle bir uyusak taaaa bat günü kalksak ne güzel olur var mı öyle bir karışım

Çıktığı gibi hemen haber ver bize de habersiz bırakma bizi

Hahahaha al benden de o kadar kuzum hep yumurtlama belirtisi diye kendimi avutuyorum 2 gündür ama tinnnimmm acaba biz napsak böyle bir uyusak taaaa bat günü kalksak ne güzel olur var mı öyle bir karışım
Ah keşkee kuzum ne güzel olurduu neyse sayılı gun çabuk geçermiş sabır

Kullanıyorum canim omega Q enzim ama bu ay olmazsa önümüzdeki ay o karisimlara gecicem hepsine bir anda yüklenmiyorum bu ay avakadoya falan başladım midem çok karıştı

Ayyy sonucu yaz buraya merak ederizzz

Markası Eyriçayır canım şuan indirimde
Tamam canım bakayım hemen
Öyle bir bakılıyor ki ama zor geliyor kendilerine riskli bir gebelik diyorum hemen öğrenip ilaç başlamam lazım diyorum hooop alıyorlar kan ama iyi etmişsin şikayet ederek
Isleyisleri gerçekten her hastanede farklı malesef burası türkiye ama suç kişisel ve sonucu 45 dakika sonra verilen bir tahlil(kendimden biliyorum) e nabiza çok geç düşüyor ertesi gün düştü benim daha önce hayırlı haberlerle gel kuzum
Ahah benide alin nolurrrr
Valla aramız bat larda 1 gün var yumurtlama da 1 gün inşallah hamilelik haberlerini de 1 gün arayla alırız balımmmmmm
Inşallah canlar pozitifleri görelim bu ay

Gel gel kuzum Allah'ına kurban biz kendimizi anca böyle durdururuz keşke öyle karışım olsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…