Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim belki yerleşme olabilir önemli olan kan kırmızısı olmaması sen lekelenme biterse tekrardan test yap çıkmazsa doktara git

Lekelenme adetten sayılmaz canım kırmızıları görürsen adet kalamasi olur bazen ara kanama yaşanıyor bazı aylarda oda adetten değil mühim olan kan kırımızı olursa regl olur

Lekelenme adetten sayılmaz canım kırmızıları görürsen adet kalamasi olur bazen ara kanama yaşanıyor bazı aylarda oda adetten değil mühim olan kan kırımızı olursa regl olur
saolun :) ortada kıpkırmızı bi kan yok ya böle pempeye dönük diyebilirim yadaa şeffaf akıntının içinde ama kahverengimsi de yok halen devam ediyor bugün az önce miniminicik yine gelmiş

saolun :) ortada kıpkırmızı bi kan yok ya böle pempeye dönük diyebilirim yadaa şeffaf akıntının içinde ama kahverengimsi de yok halen devam ediyor bugün az önce miniminicik yine gelmiş
Pembe ise yerleşme kanaması olabilir inşallah kuzumm

Bende de pembe bir akıntı gelmişti regli olmadan 1 hafta önce 1kere gelmişti daha gelmemişti yerleşme kanaması olabilir hadi hayırlısı olsun inşallah

Kızlar benim bata 8 gün var bugün akıntım da artis ve degisiklik oldu sanki yumurtlama gibi. Adetlerim duzenlidir buna rağmen boyle gec yumurtlamis olabilir miyim? Ben uygulamaya göre yunurtlama gününü degerlendirmistim ama belki de bugün yumurtluyorumdur?

Pembe ise yerleşme kanaması olabilir inşallah kuzumm
İnşalalh canım yeni evlisin diyenler oldu ama ben bu pko illetinden yıllardır cektim ilaçlar kullandım yan etkilere oladar çk olduki yıldım artık ve burda yorumları okudukca korktum oyüzden korunmamayı tercih ettim Rabbim nasip etsin isteyenlere. Pekde ümitlenmek istemiyorum bekleyip görücem. Yıllardır uğraşan var Allah ilk öncelikle onlara nasip etsin çok amin

peki şuan hamilemisiniz
Malesef canım kimyasal gebelikle sonuçlandı benim 25 eylülde düşürdüm ama emindim hamile olduğuma ben hiç lekelenme falan görmezdim hakkımızda hayırlısı inşallah umarım sağlıkla yeniden hamile kalırım

inşallah benim ablamda kimyasal oldmuştu ertesi ay hamile kalmıştı inşallah sizde hamile kalırsınız

Canim pembemsi kahverengi küf rengi yerleşme kanaması olabilir sen sabırla bekle hamilelik olabilir dikkat et kendine

Canim pko gebeliğe engel değil daha çok şans sadece çok minnak pko olduğun için zorlanıyor insan gebelik için ama sen kendine dikkat edersen kilo beslenme vs cabucak hamile kalırsın

Canim pembemsi kahverengi küf rengi yerleşme kanaması olabilir sen sabırla bekle hamilelik olabilir dikkat et kendine
Aynen anlattıgınız gibi geliyor hayırlısı inşallah ya heyecanlandım şimdi çarşamba günü randevum var bakalım inşallah vardır bişeyler inşallah hepimiz hamiş oluruz

Aynen anlattıgınız gibi geliyor hayırlısı inşallah ya heyecanlandım şimdi çarşamba günü randevum var bakalım inşallah vardır bişeyler inşallah hepimiz hamiş oluruz
Umarım bu sonbahar bize şans getirir pko olduğun içinde korkma ne kadar çok yumurta o kadar şans Rabbim iyisini bilir

Canim pko gebeliğe engel değil daha çok şans sadece çok minnak pko olduğun için zorlanıyor insan gebelik için ama sen kendine dikkat edersen kilo beslenme vs cabucak hamile kalırsın
Ya aslında kilom çok değil 55 kiloyum doktor 52 olman lazım boyuna göre demişti bi türlü veremedim beynim vücudum alışmış sanki bu kiloya ne veriyorum ne alıyorum heralde insilün drenci var diye düşünüyorum. Neysekii bugün diyet demeyim ama sağlıklı beslenmeye başladm hem kendim için hemde daha sağlıklı hamile kalabilmek için tam gaz devam bu arada bilgilendirdiğin için teşekkür ederim pkonun daha çok şans oldugunu bilmiyordum

Rica ederim canım sen kendine dikkat et gerisi gelir

Canim bu şekilde etiketledugin de bildirim gidiyor mu yoksa onlar siteye girince mi görüyorlar
Tabii bildirimleri açıksa gidiyor
Yerleşme olabilir seni nazar boncuklariyla susleyelim insallahhh
bu çok güzel bisey
Bende de pembe bir akıntı gelmişti regli olmadan 1 hafta önce 1kere gelmişti daha gelmemişti yerleşme kanaması olabilir hadi hayırlısı olsun inşallah
Aynen canım benimde böyle olmuştu kimyasaldı ama kimyasalda olsa hamile kalabiliyoruz çok güzel birşeymiş buda vücudumuz mükemmel döllenmeyi yapana kadar bir çok kadın kimyasal gebelik gecirebilirmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…