Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy ay kuzum günaydın çok şükür iyilik kuzum hayat mücadelesi sen nasılsın umarım göbüşler yılbaşına kadar dolacak inşallah
Inşallah kuzum
Senin topic herkeze uğurlu gelecek kuzum
Ay inşallah ağzın bal yesinnnn
Teyzelerin kafası hep kötü calisiyo gercekten. Ne desem nerden vursam diye. Ağızlarından güzel söz duymak zor
Aynen ya sabah sabah ayar etti beni
çok özür dilerim :)
bat 28 ekim
5. deneme olacak bu ay
yaş 30
ovülasyon ile takip ediyorum .
hipertroidi hastasıyım
Tamam duzeltirim
Bugun regl e 3 gün kaldı. Çatlama üzerinden 11 gün geçti test yaptım her zamanki gibi tek çizgi. Bende elendim kizlar bu aydan
umutsuzluk yok diğer ay allah nasip etsin kuzum
Doktordan çıkınca haberdar et kuzum bizi de merak ederim şimdi
Anlatıcam kuzum
Tamamdir
Ay onlar doğuruncada susmuyor.yok sütün az bu cocuk aç memen küçükmüş yok su yok bu hep bisey diolar.
Yaşadıklarını cabuk unutuyorlar cunku

Yaş 27 sat 26.09 bat 23.10 süre 2 ay

Pambikim ilk gebeligin galiba dimi.. ilac bitki çayı fln icme emi.agir kaldırma yukarıya tirmanma dikkat et kuzu darısı bekleyen herkese
Evet canımın içiii ilk gebeliğim ayy inşallah dikkat edebilirim kuzum benim ya. Teşekkür ederiimm amin rabbim bekleyen herkese versin inşallah

Inşallah kuzum

Ay inşallah ağzın bal yesinnnn

Aynen ya sabah sabah ayar etti beni

Tamam duzeltirim

umutsuzluk yok diğer ay allah nasip etsin kuzum

Anlatıcam kuzum

Tamamdir

Yaşadıklarını cabuk unutuyorlar cunku
İnşallah canım bu ay rahim filmine gircem artık korkuyorum da

Ben 2 gün goruyorm canım 3 gün görmedim hiç bı bilgim yok ama iyi biseydir tabi. Ebru Ceylan dan görmüştüm 3 gün yumurtlama olursa havuç yenmesi gerektiğini çatlaması için
Kuzum benim bugün 2. günüm yumurtlama dün pik di hatta atayım sana da 3 aydır ovulasyon kullanıyorum ilk kez başıma geldi hayırlısı olsun inşallah arkadaşım 1. si bugün 2. de dünkü canım

Eklentiler

• IMG20211007130339.jpg
    129 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG20211006144729.jpg
    145,1 KB · Görüntüleme: 34
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…