Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar bilgileriniz değiştiğinde beni etiketleyip bilgilendirirseniz anlık degistiriirm hemen ekli olan diğer arkadaşlar hiç sesiniz cikmiyorrrr

Kadın doğumun önündeyim şuan 50li yaşlarda bir teyze daha 25 bile olmayan yaşı hamile bir bayana kaç aylık dedi kızda 6 aylık oldu teyze dedi anaaaa ufacık gelişmemiş ne bu karnın kız bozuldu kalktı gitti bu kadar zor mu allah kucağına almak nasıp etsin demek çok kizdimcok....

İstemekte gayet haklısın ve günaha da girmiyosun cnm Rabbim isteyin demiş. Benimde bı oğlum var deli gibi kız istiyorum. Ama önce hayırlı sağlıklı uzun ömürlü diliyorum. Hangisi yoksa onu istiyo insan

Teyzelerin kafası hep kötü calisiyo gercekten. Ne desem nerden vursam diye. Ağızlarından güzel söz duymak zor

Bugun regl e 3 gün kaldı. Çatlama üzerinden 11 gün geçti test yaptım her zamanki gibi tek çizgi. Bende elendim kizlar bu aydan

Çok teşekkür ederim ne güzel bi mesaj ne güzel bir düşünce cok sagolun beni mutlu ettiniz

Rabbim olmayan herkese nasip etsin insallah hayırlısı ni dilemek ne doğrusu bence

Evet dogru herkes aynı düşüncede olmuyor olabilir rabbim size nasip etsin insallah prenses

Kızlar benim reglim 4. gün son buluyor. Yumurtlama tarihimde değişiklik olur mu sizce?

Merhabalar beni de ekler misiniz ?
Yaş 26 2 senedir istiyoruz bı problem yok bat 29 Ekim bu ay tedavi olarak hiç birşey yapmadım ovu testi de kullanmadım bir topikte kendimi görmek iyi geliyor birde kimler hamile kalmış onu takip edebiliyorum teşekkürler

Ay onlar doğuruncada susmuyor.yok sütün az bu cocuk aç memen küçükmüş yok su yok bu hep bisey diolar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…