Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sutu aldim bugun buharina oturucam😁😁

Etkilerini söyleyeyim Öncelikle ben kovanın üzerine oturdum bir tane kova aldım Artık o kovayı bu işlemler sonucunda atacağım icimde Yani buharın girdigi yerden daha edepli söyleyeyim yanma hissettim Hani Kasıklarım içinde Ve inanılmaz pis bir koku ile akıntı geldi Hani içimden çıktığını hissettim Muhtemelen Enfeksiyon varmış Bir de tüpüm de hafif Kısmi bir tıkanıklık vardı İnşallah iyi gelmiştir diye düşünüyorum
Yarın bende deneyeceğim bakalım daha yumurtayı görmedim regli biteli 3 gün oldu problem olmaz inşallah

Kızlar ilk kez böyle bişi başıma geliyor o_O benim halen yumurtlama devam ediyor di mi ben mi yanlış görüyorum 🤣 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim kuzum bende senin kaderini yaşıyorum şuan 🤣🤣 şok oldum:rolleyes: şimdi bu iyi bişi mı 🤣
Ay aynı şeyleri yaşıyoruz resmen kuzum bugunde devamkee o zaman mesaj yazdım görürsun😍😍😍

Arkadaşlar bilgileriniz değiştiğinde beni etiketleyip bilgilendirirseniz anlık degistiriirm hemen ekli olan diğer arkadaşlar hiç sesiniz cikmiyorrrr😔
Benide eklediniz mi bat 26 ekim .29 yaşındayım 2 senedir deniyoruz 😉😉

Kuzum benim bugün 2. günüm yumurtlama dün pik di hatta atayım sana da 3 aydır ovulasyon kullanıyorum ilk kez başıma geldi hayırlısı olsun inşallah arkadaşım :KK16::KK19::KK33: 1. si bugün 2. de dünkü canım
O zmn normal cnm. Benimde 2 gün pik gosteriyo sonra catliyo yarın çatlar seninde büyük ihtimal hadi bakalım güzel değerlendir 🥰

Ben bu ay klomen catlatma ignesi kullanmadım . 2 sefer kullanmıştım klomen mahvediyor beni yaramıyor galiba bu ay ovulasyon takibine basladim tekrardan birde yumurta masajı azicik tempolu yuruyusler bolca beslenme birde beklemeyecegim yumurtayi bulana kadar iliski olmuyordu bu ay o hatayi yapmayacağım 2 gunde bir devam eşim ovulasyonu bırak beni takip et diyor bakalım inşallah bebegim annesine en güzel doğum günı hediyesini verir 🤗🤗🤗 bir de yarın maydonoz süt olayını yapacağım birazdan maydonoz alıp şifa olur inşallah başka bilgiler verirseniz denerim 😁😁😁

Ben bu ay klomen catlatma ignesi kullanmadım . 2 sefer kullanmıştım klomen mahvediyor beni yaramıyor galiba bu ay ovulasyon takibine basladim tekrardan birde yumurta masajı azicik tempolu yuruyusler bolca beslenme birde beklemeyecegim yumurtayi bulana kadar iliski olmuyordu bu ay o hatayi yapmayacağım 2 gunde bir devam eşim ovulasyonu bırak beni takip et diyor bakalım inşallah bebegim annesine en güzel doğum günı hediyesini verir 🤗🤗🤗 bir de yarın maydonoz süt olayını yapacağım birazdan maydonoz alıp şifa olur inşallah başka bilgiler verirseniz denerim 😁😁😁
Bu seferde sen eşine güven kuzum erkekler sevmiyor ovülasyon testini 😌 ben bu ay
Yürüyüş
Macun masaj
Yumurta kalitesi için vitamin
Keçiboynuzu pekmezi
Arı sütü polen propolis karışımı kullandım ♥️

Bu seferde sen eşine güven kuzum erkekler sevmiyor ovülasyon testini 😌 ben bu ay
Yürüyüş
Macun masaj
Yumurta kalitesi için vitamin
Keçiboynuzu pekmezi
Arı sütü polen propolis karışımı kullandım ♥️
Evet hiç sevmiyor gebelik testi almama bile kızıyor bi bekle geçsin bakalım evde niye yedekliyorsun diyor🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😎 vitaminleri kullaniyorum bende pekmezide esime iciriyorum çok sükür tüm testlerimiz degerlerimiz güzel bebisi bekliyoruz işte arı sütü polen bu karisimi önümüzdeki ay olmazsam alacağım bu ay çok vitamin var d vit kullaniyorum hep dusuk cıkıyor bende 😑😑

X