Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yoğundum bu ara topikle ilgilenemedim kuzum bu gece yeni kayıtları alicam bir arkadaş vardı ya onun batı geçti dur bulup güzel haber alalim hemen
Hadi inşallah kuzum mucizeler tutunur bu ay bende ilk kez pik gördüm hiç umudum yoktu pik olunca iyi olurmuş hadi hayırlısı inşallah bu ay herkez hamiş kalır inşallah topic uğurlu gelir kuzummmm

Hadi inşallah kuzum mucizeler tutunur bu ay bende ilk kez pik gördüm hiç umudum yoktu pik olunca iyi olurmuş hadi hayırlısı inşallah bu ay herkez hamiş kalır inşallah topic uğurlu gelir kuzummmm
Ben pik mik bilmem adama bi kas göz yallahhhh sonra gelsin tavan izlemeler gün aşırı devammmm her ay ben bu ay spontan olsun dedikce bu forum dürtüyor beni

Ben pik mik bilmem adama bi kas göz yallahhhh sonra gelsin tavan izlemeler gün aşırı devammmm her ay ben bu ay spontan olsun dedikce bu forum dürtüyor beni
İnsan hevesleniyor kuzummmm ondan insanız illa ki umudumuz var işte olsun da zaten yaradan dermansız hastalık vermesin kuzummmm inşallah göbüşler dolacak çok yakında yılbaşına kadar inanıyorum

Ya allah yeni ay uğurlu gelsin inşallah banada cumlesinedeeee

Eklentiler

• Screenshot_20211006-231329_My Calendar.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 54
Şimdide gene yaptım testi test biraz yavaş işledi çıkmadı heralde çatlamış dedim sonra diğer testimde vardı daha hassas olan onuda şimdi atıyorum Lna16
Üstteki test ebru ablanın alttaki de hassas olan dünküne göre ebru ablanınki çatlamış gibi görünüyor diğeri yeni pik olmuş gibi kafa karıştı

Eklentiler

• 51954968-45EA-4BC8-B5F8-9ACFC75EA858.jpeg
    49,6 KB · Görüntüleme: 57
Kuzum ikiside pik gibi duruyor ilk yaptığına göre ovulasyon testi zaman geçtikçe rengi açılıyor idrar uçuyor ya ondan kafan karışmış ama sen bugünde yumurtlama görüyorsun bence çatlama değil daha siliklesmeye başlaması lazım kuzummm

Kuzummm sen garanti olsun 3 gün değerlendir hiç kafan karışmasın ebru ablanın testlerle başladın ya onun testleri ne çıkıyorsa onu uygula kuzum diğer hassas olanlar kafan karışmasın kuzummm inşallah bebisler gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…