Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canımm magnişimmle de çok güzel şeyler hissediyorum şifa bulsun o doktorda mucizeleriyle kalbi kucağı dolsun Magnifiaque Magnifiaque Rabbim bizlerin duasını geri çevirme kabul et inşAllah 🤲🏻👼🏻😍
Ah guzel tinnim 😍insallah ya vallah o guzel kalbinden geciyorsa olacak kesin cok istiyorum hepimizin olsun ❤️
Ah kuzumm güzel yürekli arkadaşım benim hepimiz yılbaşına kadar hamiş kalırız inşallah dua ediyorum hepimize 💫✨🎈 çiçek açacak umutlar az kaldı sende ovulasyona devam durmak yok yaşadıkça Umut Hep Var kuzum 🌼🌸🍁
Ovulasyonda cift cizgi gorurum insallah bende kurban oldugum rabbim hepimize nasip etsin bu Ay insallah dualarimdasiniz Kizlar 😍

Kimse bana cevap vermiyor arkadaşlar on yargılı davranan insanlar oluyor ben oğlum olsun istiyorum sadece suçmu evet evlat hasreti çeken nasip olmayan cok insan var ama ben de dua ediyorum hep namazda rabbim herkese annelik babalık duygusunu tattırsin hic bir kadinin kucağını bos bırakmasın diye bazen düşünüyorum da oğlum olsun istiyorum diye günaha mi giriyorum diye ama her insan ister kizi olan erkek cocuk oglu olan da kiz cocuk 😞

Etkilerini söyleyeyim Öncelikle ben kovanın üzerine oturdum bir tane kova aldım Artık o kovayı bu işlemler sonucunda atacağım icimde Yani buharın girdigi yerden daha edepli söyleyeyim yanma hissettim Hani Kasıklarım içinde Ve inanılmaz pis bir koku ile akıntı geldi Hani içimden çıktığını hissettim Muhtemelen Enfeksiyon varmış Bir de tüpüm de hafif Kısmi bir tıkanıklık vardı İnşallah iyi gelmiştir diye düşünüyorum
Bı keremi yapcaz bunu canim

Ah guzel tinnim 😍insallah ya vallah o guzel kalbinden geciyorsa olacak kesin cok istiyorum hepimizin olsun ❤️

Ovulasyonda cift cizgi gorurum insallah bende kurban oldugum rabbim hepimize nasip etsin bu Ay insallah dualarimdasiniz Kizlar 😍
Ah kuzum benim inşallah hepimiz bir anda pat diye hamile kalırız bu topic herkeze uğurlu gelir inşallah 💫✨🍁🌸🎈

Kızlar benim barsaklarimda intihap çıktı sonucum ve kullandığım ilaçlar bunlar anlayanlar bana bilgi verebilirmi bende hamile kalabilirmiyim ? Gebelik olurmu
Sen ilaçlarını kullan kuzum hayırlısı ile tedavi bitince hamile kalırsın pozitif düşün 😍😍

Ohhhh maşallah kuzummmm çok sevindim sübhanallah 🤰🦋🧿 sağlıkla al kucağına kuzum dualarında da bizi unutma olur mu 🥲😉✨💫
Canım benim allah razı olsun çok teşekkür ederim.🥰 Rabbim hepinize nasib etsin inşallah bütün topikdekilere inşallah kucağını boş bırakmasın ♥️♥️♥️🤲🤲

Canım benim allah razı olsun çok teşekkür ederim.🥰 Rabbim hepinize nasib etsin inşallah bütün topikdekilere inşallah kucağını boş bırakmasın ♥️♥️♥️🤲🤲
Senden de Allah razı olsun kuzummmm kendim hamile kalmış gibi çok sevindim şuan maşallah değerlerine 2 günde bir takip et kuzum sağlıkla kavuş yavruna ✨💫😍🤰🦋

Kimse bana cevap vermiyor arkadaşlar on yargılı davranan insanlar oluyor ben oğlum olsun istiyorum sadece suçmu evet evlat hasreti çeken nasip olmayan cok insan var ama ben de dua ediyorum hep namazda rabbim herkese annelik babalık duygusunu tattırsin hic bir kadinin kucağını bos bırakmasın diye bazen düşünüyorum da oğlum olsun istiyorum diye günaha mi giriyorum diye ama her insan ister kizi olan erkek cocuk oglu olan da kiz cocuk 😞
Kimse kimsenin düşüncelerine karışamaz burda evet bazı bilmezler kendilerini diğerlerinden çok bildiğini düşünen oluyor. Sen onlara bakma hiç bir zaman. 🙏🏻 Güzel düşünelim güzel olsun herzaman iyilik güzellik kazanacak.
Tabikide ilk tercih sağlıklı olması yönünde, ama herkes ister istemez aklında yaa kızım olsun oğlum olsun diyede düşünür sen de haklısın. Allah gönlüne göre versin ilk başta🙏🏻🙏🏻 Hangisi hakkında hayırlısıysa o olsun. 🥰

Vallah bence yanlis dusunuyorsunuz
Biz kiz veya erkek ne olursa olsun diye yemedigimiz kur kullanmadigimiz ilac girmedigimiz pozisyon kalmazken olup birde begenmemezlik tabi gunah
Yanlis anlamayin sizi kirmak degil amacim tabiki isteyebilirsiniz
her insan gonlunden gecirir ama bunu belirterek dua etmek bana sacma geliyor Allah veriyor sen begenmiyorsun gibi

Kuluçkadayım şuanda her ne kadar bu ay umursamiycam desemde yatakta tavan izlemeye devamm az sonra pc başına geçip kayıtları alicam nasipse bat kasım olanları eklemiycem ekim uğurlu gelicek.inaniyorummmmmm

Bu arada kızlar bugün eşim yeni bir kadın doğumcu arkadaşından randevu almus yarın 9.30da randevum var şu tüp olayı.kafama takılıyor tekrar film çektirebiliriz

Kuluçkadayım şuanda her ne kadar bu ay umursamiycam desemde yatakta tavan izlemeye devamm az sonra pc başına geçip kayıtları alicam nasipse bat kasım olanları eklemiycem ekim uğurlu gelicek.inaniyorummmmmm
Ah ağzın bal yesin kuzum hadi inşallah 🦋🤰😍💫✨

X