Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu arada kızlar bugün eşim yeni bir kadın doğumcu arkadaşından randevu almus yarın 9.30da randevum var şu tüp olayı.kafama takılıyor tekrar film çektirebiliriz
Hayırlısı olsun kuzum hakkında inşallah hayırlı haberlerle inşallah

Ben de aynı şeyleri düşündüm çiçeğim ben o zaman devam ediyorum Allah hayırlısını versin inşallah daha silinme yok Muhtemelen yarın da çatlar teşekkür ediyorum kuzum

Ben de aynı şeyleri düşündüm çiçeğim ben o zaman devam ediyorum Allah hayırlısını versin inşallah daha silinme yok Muhtemelen yarın da çatlar teşekkür ediyorum kuzum
Ah kuzum rica ederim ne demek hadi bakalım çalışmalara devammmm durmak yok Allah hayırlısını versin kuzumm inşallah yarın çatlama görürsün kuzummm havuç kemirmeye devam

Sende mi ilk kez böyle pik görüyorsun kuzum böyle

Alırım listemize bi masallahhhhj

Yes kızlar liste güncellendi yeni topik açmayız inşallah gerek kalmaz bu liste üzerinden her ay güncelleme yaparız ama buna gerek kalmıycak inanıyorum
Ağzın bal yesinnnn inşallah kuzummm ne olursa olsun hep bu topic de toplanalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…