Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aaa bu süt buharını ilk kez duydumm hemen denemeliyimmm çok teşekkür ederimm bilgi için

Kızlar merhaba biz temmuzda evlendik o tarihten beri deniyoruz düğün tarihim adet tarihime denk geldiği için geciktirici hap kullanmıştım Ağustos sonunda adet olmam gerekirken gecikme olması nedeniyle test yaptım üst üste ama negatif çıktı en sonunda doktora gittik ve gecikmemin sebebi geciktirici hap kullanmammış ve işin kötüsü bu düzensizlik 3 ay sürebilirmiş sat 22 Eylül bat 23 Ekim. Eğer bu ay düzensizlik yasamazsam normalde dün yumurtlama günümdü. Daha önce geciktirici kullanıp böyle bir durum yaşayan var mı acaba gerçekten 3 ay sürer mi ya :/ bu arada yaş 30. 2 buçuk aydır deniyoruz. İnşallah bu grup uğurlu gelir

Şifa olur insallah, 1 kere yapmak yeterli mi peki ne kadar süre devam etmek gerekiyor.

Merhaba kizlar. Asilamadan sonraki 10. İğneden sonraki 12. Günüm. Sizce pozitif mi yoksa iğne etkisi mi? Her gruba yazıp yorumları topluyorum

Merhaba kizlar. Asilamadan sonraki 10. İğneden sonraki 12. Günüm. Sizce pozitif mi yoksa iğne etkisi mi? Her gruba yazıp yorumları topluyorum
Eki Görüntüle 2928399
İnşallah vardır canım ama bazen etkisi devam edebilir.Azcık daha dayan olmadı bir kan tahlılı ver. İnşallah miniğin seninledir

Tiniminihanim tesekkurler.. 2 gün sonra tekrarlıycam, hala çifti görüyorsam kan vericem bir de biseyi merak ediyorum. Eger ki bu catlatma ignesinin etkisi ise, kandaki değer de iğnenin etkisi olmayacak mı?

Yaaa demekki baya iyi geliyor kesinlikle bende yapıcam inşallah iyi gelmiştir

İnşallah iyi uğurlu gelir bu grup sanada ovuluyasyon kullanıyolae istersen sende yumurtlama zamanlarını onlarla öğrenebilirsin, bende alıp kullanıcam

Tiniminihanim tesekkurler.. 2 gün sonra tekrarlıycam, hala çifti görüyorsam kan vericem bir de biseyi merak ediyorum. Eger ki bu catlatma ignesinin etkisi ise, kandaki değer de iğnenin etkisi olmayacak mı?
Kandaki değer az çok belli eder diye düşünüyorum canım düşük değerse zaten iğnenin etkisidir

Anne adaylarıhadi bakalım 13. gün ovulasyon testi de benden gelsin pikli ilk kez pik gördüm

Eklentiler

• IMG20211006144806.jpg
    215 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG20211006144746.jpg
    135,5 KB · Görüntüleme: 52
Ayyy hadi inşallah kuzum ya ya bu pik olayı ne ben hep normal görürdüm bu ay ilk kez gördüm ve şok umarım bize de Ekim uğurlu gelir çok kişi gördüm gebe olan hadi inşallah
Sen hiç karıştırma o pik olayını şunu bil güzel şeyler oluyor bugunden itibaren değerlendirmeler başlasın diğer aylardan daha fazla umutluyum ve mutluyum inşAllah tersine çıkmasın anni olalım anni

Sen hiç karıştırma o pik olayını şunu bil güzel şeyler oluyor bugunden itibaren değerlendirmeler başlasın diğer aylardan daha fazla umutluyum ve mutluyum inşAllah tersine çıkmasın anni olalım anni
Ayyyy umarım kuzum yaaa tamam karıştırıyorum pik olayını demek ki iyi şeyler oluyor kuzum valla bende bugün avakado havuç yemeğe başlıyorum Allah'ın izni ile Rabbim nasip etsin annelik duygusunu hepimize gelsinnn o zaman değerlendirmeler diyelim kuzum Allah emeklerimizi boşa çıkartmasın inşallah

Ek bilgi kızlar

Eklentiler

• Screenshot_2021-10-05-20-38-04-27_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
    88,4 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_2021-10-05-20-36-35-18_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
    66,6 KB · Görüntüleme: 44
Ahhh kuzum umarım annelerine sıkı sıkı tutunurlar Rabbim kimseye aratmasın zor durum herkeze nasip etsin Magnifiaque kuzuma da İnşallah
Canim @Lna16am bu ay hepimize mucizeler getirsin umarim ben ovulasyon pik gormedim ama doktordan sonraya umutluyum ilk sizden guzel haber alim arkanizdan gelirim insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…