Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyyy umarım kuzum yaaa 🤰🏻🎈🌸 tamam karıştırıyorum pik olayını demek ki iyi şeyler oluyor kuzum :anneadayı::anne::KK68: valla bende bugün avakado havuç yemeğe başlıyorum Allah'ın izni ile Rabbim nasip etsin annelik duygusunu hepimize ✨💫🍁🌸 gelsinnn o zaman değerlendirmeler diyelim kuzum :KK9:Allah emeklerimizi boşa çıkartmasın inşallah 🥲🌼❣️
Âmin kuzum benim hepsi şifa olsun güzel haberlerimiz peşpeşe gelsin❤️❤️❤️

Ahhh kuzum umarım annelerine sıkı sıkı tutunurlar Rabbim kimseye aratmasın zor durum herkeze nasip etsin Magnifiaque Magnifiaque kuzuma da İnşallah 🎈✨💫❣️🤰🏻
Canımm magnişimmle de çok güzel şeyler hissediyorum şifa bulsun o doktorda mucizeleriyle kalbi kucağı dolsun Magnifiaque Magnifiaque Rabbim bizlerin duasını geri çevirme kabul et inşAllah 🤲🏻👼🏻😍

Canim @Lna16am :KK60: bu ay hepimize mucizeler getirsin umarim ben ovulasyon pik gormedim 🥲ama doktordan sonraya umutluyum ilk sizden guzel haber alim arkanizdan gelirim insallah 😍❤️❤️
Ah kuzumm güzel yürekli arkadaşım benim hepimiz yılbaşına kadar hamiş kalırız inşallah dua ediyorum hepimize 💫✨🎈 çiçek açacak umutlar az kaldı sende ovulasyona devam durmak yok yaşadıkça Umut Hep Var kuzum 🌼🌸🍁

Kızlar benim barsaklarimda intihap çıktı sonucum ve kullandığım ilaçlar bunlar anlayanlar bana bilgi verebilirmi bende hamile kalabilirmiyim ? Gebelik olurmu

Eklentiler

• IMG_20211006_193044.jpg
    IMG_20211006_193044.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG-20210928-WA0004.jpeg
    IMG-20210928-WA0004.jpeg
    104,9 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar benim barsaklarimda intihap çıktı sonucum ve kullandığım ilaçlar bunlar anlayanlar bana bilgi verebilirmi bende hamile kalabilirmiyim ? Gebelik olurmu
Canım yapılan işlem de çok şükür herhangi bir kanser hücresi ne filan rastlanmamış. Enfeksiyon varmış.bunun içinde güzel ilaçlar vermiş şifa olsunn inşallah tabikide gebe kalırsın öyle olumsuz şeyler düşünme 🎈

Canım yapılan işlem de çok şükür herhangi bir kanser hücresi ne filan rastlanmamış. Enfeksiyon varmış.bunun içinde güzel ilaçlar vermiş şifa olsunn inşallah tabikide gebe kalırsın öyle olumsuz şeyler düşünme 🎈
Bu ilaçlar yan etki yapmaz değil mi çok korkuyorum ya crohn hastalığına benzer bı hastalık dedi araştırma yaptığımda crohn hastalığnin tedavisi yok . Yani sadece intihap demi 🥺

Merhaba benim iki kizim var oğlum olsun istiyorum son adet tarihim 27 eylul geçen ay 30 ağustos tu ve ben yumurtlama günüm ayın 12 olarak düşündüm bir defa korunmasız ilişki oldu ama olmadı hasta oldum bu ay düşünüyoruz internette hesapladim bu ayın 10 unda yumurtlama tarihim ben 9 u ve 10 unda deniyivem bakalım hayirlisi

Covid asisi 2 .dozu iliskiden once vuruldu ben diyorum belkio yuzden hamile kalmadim bakalim bu ay belli olucak

Bu ilaçlar yan etki yapmaz değil mi çok korkuyorum ya crohn hastalığına benzer bı hastalık dedi araştırma yaptığımda crohn hastalığnin tedavisi yok . Yani sadece intihap demi 🥺
Canım öyle bir teşhis konulmuş olsaydı zaten raporunda işlenirdi diye düşünüyorum bence ilaçlarına kullan ve sen gebeliğe hazırlan inşallah hiçbir sıkıntı olmaz❤️

Verdim kuzum😘😘 177 küsür çıktı. 3 ekim di bat değer iyi midir. nedir bilmiyorum 🐣♥️
Bence de gayet güzel diğer tarafa yazmıştım mesajını alıntılayıp kan değerin iki katı olduğunda sağlıklı bir şekilde ilerliyor demektir. Ovulasyonla mı takip ettin neler yaptın ❤️🙏🏻

Bence de gayet güzel diğer tarafa yazmıştım mesajını alıntılayıp kan değerin iki katı olduğunda sağlıklı bir şekilde ilerliyor demektir. Ovulasyonla mı takip ettin neler yaptın ❤️🙏🏻
Bizim ilk denememiz canım benim😘 reglim bitince yumurtama günümü uygulamadan takip ettim birde anladım akıntıdan falan. Onu değerlendirdik🥰🥰

X