Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Insallah nasip canim, umitlenmek istemiyorum ben yine de..
Ben onca şey yaşadım umut etmeyi hiç bırakmadım umut etmek güzel sonucu pozitif olmayabilir bazen ama bir amaç uğruna beklemek güzel ya böyle düşün bide

Amiiin inşallah

Selam kızlar 26 Eylül de regl oldum doktora gittim 30Eylulde sabah akşam klomen yazdı 5 gün kullan dedi 5.gun beni cagardi(bugün yani) ama yumurtam 8 miş. Sabah-ogle-aksam olacak şekilde ilaçları revize etti. Çarşamba günü öğleden sonra gel dedi. 8, olan yumurta Çarşamba en fazla kaç olur benim hiç umudum yok yani carsamba günü mucize beklemem gerek şöyle 16-17 olmaz yani

Umudunu kaybetme normalde her gun iki mm büyüyor diye biliyorum ilaclada destekliyorsun bence 16-17 yi gorursun Çarşamba birde yumurtlama masaji var istersen onuda yap

Umudunu kaybetme normalde her gun iki mm büyüyor diye biliyorum ilaclada destekliyorsun bence 16-17 yi gorursun Çarşamba birde yumurtlama masaji var istersen onuda yap
çok teşekkür ederim evet biliyorum o masajı en başta yapmak istemedim çok büyür diye megersem buyumemis :) Umarım dediğiniz gibi bir büyüme olur:)

Aynen bakalım yinede merak ediyorum çarşamba denicem şansımı inşallah dediğin gibi vardır bebişlerimizde bize tutumuştur
Dene bakalım sonucu buraya da yaz ve ben dün tam adet olcak gibi hissettim ama yine adet olmadım nasip bakalım stresten mi yoksa mevsim geçişinden mi görcez

Arkadaşlar merhaba 30 yaşındayım 2.5 aydır deniyoruz 1 Ekim regl ilk günüm olması gerekiyordu takvime göre ancak henuz regl olmadım bu sabah test yaptım negatif çıktı test için erken miydi acaba?
Erken olabilir bazen gec döllenme olabiliyor.. kan verirseniz daha kesin olur.insallah gonlunuze gore olur

7. Günün sonunda şiddetli ve baya ağırılı regl oldum eğer uygulamaya göre diğer ay giderse , ekimi kaçırdım kasım 2sini beklicem
Benim zaten denemde ilk ayımdı şanstı tutmasıKısmet bu ay bebiş bekleyenleri takip edicem artık güzel haberler vermeniz dileğiyle

Canım hayırlısı olsun. Insallah istediğin zaman olur zaten cok yeni evlisin tadinu cikar azda normalde bu kadar ağrılı olmuyor muydu?

Merhaba herkese, son adet tarihi 25 Eylül, beklenen adet tarihi 23 Ekim. Bu hafta doğurgan dönem diye geçiyor uygulamada. Ekim ayında hamilelik planlamıştık, fakat eşim yarın şehir dışına çıkıyor. Sat 10 da ilişki yaşadık olma ihtimali nedir acaba? Tutmazsa da bi sonraki aya artık.

Canım hayırlısı olsun. Insallah istediğin zaman olur zaten cok yeni evlisin tadinu cikar azda normalde bu kadar ağrılı olmuyor muydu?
Aynen ağrılı olmuyodu, ve asla bukadar geç gelmemişti demekki arkadaşların dediği doğru. Sanırım hormonlarım değişti

tabi ki olabilir çatlamanın ne zaman olduğu önemli ama spermler vücutta 48 saate kadar hatta bazı uzmanlara göre 3-4 gün yaşıyor. ama yine de eğer mümkünse sabah tekrar ilişki olsun bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…