Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teker teker regl olduk canimmm gelen aya ins bebislencez

Aaa görmemişim bunu ben olsun sağlık olsun... durmak yok yola DEVAM

Enee ben buraya kaydolmamışım ama birkaç yorum yapmışım

Herhangi bir sorun yok değil mi sizde ? Baktırdınız mı ? Bende de bir sorun çıkmadı ama endişeleniyorum hemen tutmaz diye

Kızlar şu an süt buharında oturuyorum abi sütü kaynatırken Süt bile kesildi Evren bu kadar bana karşıya ama olsun Ben yine de oturdum içine bir parca vikiz koydum karabiber koydum maydanoz koydum bakalım

Etkilerini söyleyeyim Öncelikle ben kovanın üzerine oturdum bir tane kova aldım Artık o kovayı bu işlemler sonucunda atacağım icimde Yani buharın girdigi yerden daha edepli söyleyeyim yanma hissettim Hani Kasıklarım içinde Ve inanılmaz pis bir koku ile akıntı geldi Hani içimden çıktığını hissettim Muhtemelen Enfeksiyon varmış Bir de tüpüm de hafif Kısmi bir tıkanıklık vardı İnşallah iyi gelmiştir diye düşünüyorum

İnşallah canım muhtemelen enfeksiyonun vardı onu söktü ben de şöyle bir şey yaşadım akıntının aşağı doğru indiğini gördüm koyu bir şekilde Ondan sonra takip ettim ama herhangi bir şey gelmedi umarım faydası olmuştur

Kızlar şu an süt buharında oturuyorum abi sütü kaynatırken Süt bile kesildi Evren bu kadar bana karşıya ama olsun Ben yine de oturdum içine bir parca vikiz koydum karabiber koydum maydanoz koydum bakalım

Kahkahaa attım benim de yaptığımda kesilmişti. Benden de akıntı gelmişti temizlendi diye düşündüm çook iyi çook. Yarasın güzel sonuçlar olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…