Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Erken gebelik testi yapmayı dusunuyorum hatta dayanabilirsem 2 si dayanamazsam pazartesi yaparım kan olayına girmiycem cunku yumrtlama zamanı doktora gitmiştim 7 8 tüp kan alıp her seyime baktırdım gebelik olursa gıdecem illaki simir falan da vermistim sonuclarım cıkmıs eşim izin alınca illa ki gidicem yani

Batlarımızda aynı p.tesi ikimizde kan verelim

Ben de silik çizgi çıktı ama güvenemiyorum tabi kuruyunca daha netlesti umutlanmak istemiyorum idrar testleriyle sağlık ocağı bana yakın p.tesi sabahı hemen kan vericem varsa çikar zaten

Ben de silik çizgi çıktı ama güvenemiyorum tabi kuruyunca daha netlesti umutlanmak istemiyorum idrar testleriyle sağlık ocağı bana yakın p.tesi sabahı hemen kan vericem varsa çikar zaten
Testler de beta hcg duyarlı oyuzden silik bile çıksa gebelik var demektir hayırlısı olsun siz yinede kan verin ici niz rahat eder

Testler de beta hcg duyarlı oyuzden silik bile çıksa gebelik var demektir hayırlısı olsun siz yinede kan verin ici niz rahat eder
29 ekim dolayisiyla sağlık ocaklari kapali devlet hastanesinde de kit bitmiş özel hastanede çok uzak p.tesiyi bekliycem

Göğüs damarlarına baksana bir canım belirgin mavilikler var mı ben en çok ona inanıyorum
Pek belirti degil canım bu damar olayı her ay yasıyorum neredeyse regli oluyorum açıkcası belirtilere pek takılmamak lazım yanıltıcı olabiliyor

Gebe olanların hepsi hayırlı olsun inşallah Bende pazartesiyi bekliyorum kadın doğuma gitmek icin. Özellerde bile kimse yok bayram dolayısıyla akıntı ara ara devam ediyor allahım sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize

Canım test yaotinmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…