Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende bekliyorum hala . 28gunum yarın doluyor fakat 1_2kssimdada olabilirim. Yarın belki test yapcam. Kadim topuğu oluşturuldumu canım

Buraya oluşturmuşlar canım

Tamm canım teşekürler. Sen naptın test yaptinmi

Canım çok sıkılıyor ya. Silik milik hiç bişey çıkmayo boş test görmekten usandım artikkk. Valla
Sıkma canını vardır zamanı diyorum Allah dan bi tane var öyle düşün ben öyle diyorum iyi ki var olmasa daha cok takardın

Pazartesi sabah aç karna kan vericem çok heyecanlıyım az kaldı
Hadi bakalım hayırlı haberle gel biz de öyle ben eşimle birlikte oldum bugun sol kasığıma batma gıbı kramp gıbı bi sey oldu artık varsa da yaptık yoksa da yaptık yani oyle yatmadım artık son zaman bunu kendimiz için yaptık ben de merak ediyorum ama üstümde bi rahavet yani niye bilmiyorum hayırlısı olsun

Benim regl e 4 gün kaldı ama olmayacak gibiyim kendimden emin gibiyim belim hiç ağrımazdi agridi kasiklarim 8 gündür ağrıyor gaz sancıları geceleri su içme sık sık idrara çikma baş ağrısı baş dönmesi valla hanimefendiler beyfendiler bunca şeye rağmen gelmezlerse ayıp ederler

Hakkımızda hayırlısı olsun az kaldı dananın kuyrugu kopacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…