Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belirtilerin varmiydi canım
Göğüs hassasiyetim var en belirgin olarak. Gaz problemim var 1 haftadır çok afedersin. Şişkinlik ve hazımsızlık var. Beni şüphelendiren şey adetten bir gün önce mutlaka kahverengi akıntım başlar ertesi gün de adet sökülürdü ama kahverengi akıntım yok gelmiyor.

Yaaa hadi hayırlısı benimde süt gibi akıntım var afedersin. Acaba adet öncesi akıntıyla arasındaki fark ne

Yaaa hadi hayırlısı benimde süt gibi akıntım var afedersin. Acaba adet öncesi akıntıyla arasındaki fark ne
İnanki hiç bilmiyorum canım ben bu belirti denen şeylere cidden inanmıyorum artık. Yani geçen ay bütün belirtileri yaşadım kesin hamileyim dedim adet oldum. Kafamı belirtilere takmıyorum vücudumu hiç dinlemiyorum. Benim eşimde toplam sperm sayısı normal degerin altında çıktı açıkçası beklemiyorum gebeliği hatta o kadar beklemiyorum ki bir hafta sonra rahim filmi için gün aldım

Umutsuzluğa kapılma kaç aydır deniyorsunuz kii

yani resmen adet olmak bile nimetmiş şu an adet olsam diye dua ediyorum yaaaa bugün reglimin ikinci günü karnımda ciddi bir gaz ve şişkinlik var dünkü regl ağrılarım tamamen bitti sanki adetimin 2. günü gibi belirtilerim var ama kanama yok hatta leke bile yok ne yapsam sökülürüm acaba?

Canım öyle düşünme bende tam rahim filmi çekilmeye gidecektim bu adetimde.. Çok şükür test yaptım hamile olduğumu öğrendim hiç beklemiyordum bende... Umutsuzluğa kapılma kalbini ferah tut inanırsan gerçek olur..

Hayırlı olsun canım sağlıklakucağına da alırsın inşallah. Bakalım hayırlısı olsun inşallah. Bugün olmazsam yarın acile gider kan testi yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…