Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hanımlar buraya gebelik testimi bırakıyorum çizgiyi görebiliyormusunuz??ilk 5 dakika içinde çok çok silik ikinci çizgi çıktı çatlamanın 8. Gunü reglime 6 gün var

Eklentiler

• IMG_20211028_222410.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20211028_222407.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 59
Bekliyorum canım gelen yok acaba hsg çektirdiğim için geç mi yumurtladım ama gece de gelebilir karnımda adet olacak gibi ağrı var
Bende de gelen birşey yok sık idrara gidiyorum birde sağ kasıkta ara ara batma var

Annemle kardeşim dün rüyasında beni görmüş

Annem; rahmetli dayım bana çiçek veriyormuş ama çok güzel çiçek annem diyor ki çok değişikti çok güzel ilk defa gördüm o çiçeği avucunun içine koydu diyor

kardesimde : eşimle beni görmüş eniştem istediği arabayı almış yeni vs vss

geçenlerde hem kendim gördüm hemde eşim görmüş bebek rüyası

Hanımlar buraya gebelik testimi bırakıyorum çizgiyi görebiliyormusunuz??ilk 5 dakika içinde çok çok silik ikinci çizgi çıktı çatlamanın 8. Gunü reglime 6 gün var
8 çok erken çizgiyi göremedim ama çıksaydı da iğne etkisi olabilir

Bende 2 gün önce görmüştüm gebelik testi yaptım ve çift çizgi çıkmıştı ama bu çok düşünmekten bence bilinçaltıma yerleştirdik diye düşünüyorum ben hamileliğe yormuyorum bunu ben hala olmadığını düşünüyorum

Hayırlısı olsun aşko

Offfff ne adet geliyor ne test pozitif galiba hsg geciktirdi ama karnım taş gibi oldu aşırı gaz var hem midemde hem bağırsaklarımda aşırı rahatsızım.

Benimde 16 17 18 yumurtlama 19 20 çatlama oldu 5 gün sürdü
Daha vakit var canım idrarda cıkmaz sımdı cok en en erken pazar 31 deneme yapabilirsin 1 i ve sonra kesin cıkar varsa zaten 12 13 gün anca yani kan da erken belli olurda idrar da hemen olmaz

Daha vakit var canım idrarda cıkmaz sımdı cok en en erken pazar 31 deneme yapabilirsin 1 i ve sonra kesin cıkar varsa zaten 12 13 gün anca yani kan da erken belli olurda idrar da hemen olmaz
Pazt. Kan vericem çok sabırsızım bat ne zamandı canım senin

Benim de bugün adet günüm gelen giden yok. Bekliyorum bakalım ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…