2021 Ağustos transfer bekleyenler

teşekkür ederim ilaçları kullanıyorum progestan iğne bugün biraz iğne yeri acıyor :)

Kendi
Selam kızlar. Benim de sonucum yüksek ihtimal negatif. 8 ve 9.günlerde erken gebelik test yaptım tek çizgi maalesef : (.
perşmebe test günüm ama artık çok bi umudum da yok. Hayırlısı
Hiç belli olmaz kendinizi üzmeyin belki kanda çıkar süpriz yapar size

günaydın kızlar listeye beni de ekleyin transferim cuma günü olacakmış.. transfere kadar ne yemeli ne yapmalı tavsiyelerinizi bekliyorum :)
Günaydın canım bence günde yarım avokado ye ceviz bir de.Transferden önce ve transferden sonra da ilk kan gününe kadar.Avokado zaten rahim şeklinde ve rahme çok iyi geliyor diyorlardı doktoruma sordum oda günde yarım sabah kahvaltıda limon sıkıp yememi söylemişti.

teşekkür ederim ilaçları kullanıyorum progestan iğne bugün biraz iğne yeri acıyor :)
İğne yağlı olduğu İçin evet acıtıyor ve şişlik Ya da morarma yapıyor maalesef.Bende 2 haftadır kullanıyorum ve onu 3 ay boyunca kullanmam lazımmış düşüğü engellemek için dedi doktor.İğne yapanlar (kalçadan) sizde o kadar çok kullandınız mj?

Kızlar birsey soracağım tedaviden önce covid aşılarınızı olmuş muydunuz? Ben olmadım acaba şimdi olsam mi diyorum ikinci transferden önce
Ben olmadım ve bi sıkıntı olacağını sanmıyorum.o değilde olan biri vardı benimle transfer aynı gün olan.Hemşire bekleseydin keşke neden oldun Kİ demişti şaşırmıştım.

teşekkür ederim ceviz yiyordum bugün avakado alayım hemen

ilk iğneyi dün oldum bugün iğne yerine dokundukça veya bir şey oturup kalkarken değerse acıyor daha çok iğne yiyeceğim ne olacak bakalım :) siz iğneyi yazdırarak mı aldınız yoksa direkt eczaneden para mı ödediniz acaba yazdırılıyor mu ? bir kutu aldım ama daha çok alacağız

Bana iğne verilmedi. Kan sulandirici olarak coraspin içiyorum. Ve progestan fitil. Neden böyle ayrım var acaba

Kızlar birsey soracağım tedaviden önce covid aşılarınızı olmuş muydunuz? Ben olmadım acaba şimdi olsam mi diyorum ikinci transferden önce
Çok şey okudum kimisi en az 2 ay sürsün diyor Gürkan diye bir doktor sorun yok diye tv lere çıkıyor ben anlamadım ama 2 doz da oldum. 2. Dozun üstünden de 2.5 ay geçti. Öncelikliydim aşıda

İğne yerine mutlaka bastırın dağılsın ki ilerde topaklanma olmasın. 3 senedir her gün kan sulandırıcı iğne yapıyordum bir aydan sonra artık acı eşiği yükseliyor korkmayın. Sadece daha yağlı bir iğne bu

Benim doktorum asi olmadan transfer yapmadı bu yüzden 1 ay ertelemiştim asi olmak için. Çünkü hamile bir hastasini kaybetmisti covid yüzünden bu konuda hassastı. Bence sende ol şakası yok çünkü hamile ölüm haberleri çok fazla arttı.

Igneyiben 1 aydır kullanıyorum. Daha uzun süre kullanacağım. Doktorum arnica verdi onunla ovunca morarmiyor. Bir de vuran kişiye göre çok değişiyor. Igneyi kas içine ve derine yavaş yavaş yapmaları lazım ben uyarıyorum öyle olunca şükür hiç beze olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…