2021 Ağustos transfer bekleyenler

Medicana ya test verdim 4 saat oldu çıkmadı sinirden ağlama krizine girdim 9 gün sıktım dişimi ah küçük şehir tek özel hastane var bekle dur

Kızlar yemek yemekte çok zorlanıyorum adet olacakmış gibi bir his var açım yemek yiyemiyorum sizde böyle bir durum var mı yoksa psikolojik mi

Ah çok çok sevindim canım 2 yumurta mı tek yumurta mı transfer oldu. Değer epey yüksek ikiz mi ki?
Canım 2 embriyo kommustu ama ıkız olup olmadıgı muallak deger onun için bırsey sölemekte cok erken dedı. En garantı keseyle bırlıkte söylenebılır dedı.

Tesekkur ederim guzel dıleklerınız için, inşallaahhh hepımızin Allah yuzune baksın hep guzel haberler alalım

Canım olabilir çünkü değer epey yüksek

kızlar benim transferimin 4.günü ara ara kasık batmalarım dışında belirtilerim yok sizlerde belirtiler neydi ğöğüslerimde hiç hassasiyet yok

Bana ilk hafta tüp bebek yapan doktorum 2 kutu yazdı.günde 2 doz şeklinde reçeteledi ki 2 kutu alabileyim diye.ama günde 1 doz oluyorum geçen kan testine gidince yine doktor yazdırdı.yarın gidicem soracağım 3 ay kullanmam lazım çünkü nasıl alayım reçeteyi nasıl kime yazdırayım diye?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…