2021 Ağustos transfer bekleyenler

kızlar benim transferimin 4.günü ara ara kasık batmalarım dışında belirtilerim yok sizlerde belirtiler neydi ğöğüslerimde hiç hassasiyet yok
Hiç belirti arama benim 7.güne kadar hiç belirti olmadı hemde hiç.7.günde ve takip eden 2 günde adet olacakmışım gibi bi ağrım oldu o kadar onun haricinde Hiç bi belirtim yok hala.He sadece çok acıkıyorum normalde böylr çok acıkan biri değilim iştahım çok açıldı 2.günden beri

Ya kesinlikle değişiyor bi kız var o kadar güzel yapıyor Kİ ovmaya gerek yok diğerlerinde beter oluyorum taş gibi.Bundan sonra bende uyaracağım.75 gün o iğne vurulacak az değil her yerim taş gibi okur sınra

sağlık ocağından yazdırabiliriz belki sormadım ben de direkt eczaneden para ödedim transferden sonra pozitif olursa 12. haftaya kadar kullanılacakmış aslında sağlık ocağı yazıyorsa oraya yazdırıcam kan vermeye gittiğimde sorucam dr a

canım hamişlik nasıl gidiyor var mı bulantı vs çok takip edemedim bir ara konuşmuştuk :)

Kızlar birsey soracağım tedaviden önce covid aşılarınızı olmuş muydunuz? Ben olmadım acaba şimdi olsam mi diyorum ikinci transferden önce
transfere ne kadar var?? benim dr şu an izin vermiyor mesela ama transfere 4 gün var eğer biraz ara verip transfere geçecekseniz o arada olabilirsiniz doktorunuza danışmanızda da fayda var

transfere ne kadar var?? benim dr şu an izin vermiyor mesela ama transfere 4 gün var eğer biraz ara verip transfere geçecekseniz o arada olabilirsiniz doktorunuza danışmanızda da fayda var
Bu ay transfer oldum negatif oldu. Şimdi bir ay ara verip yeniden transfer yaptırmayı planlıyorum. Doktorum da hemen peşine ara vermeden yapabilirmiş yrn bir görüşeceğim.

Bir şey soracağım canım senücretli reçetesiz ne kadarsa aldın eczaneden?

Sağlık ocağı progestan iğneyi yazıyor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…