2021 Ağustos transfer bekleyenler

Bana kabız olmamam ıcın dupalac verdıler hala onu ıcıyorum. Ama yatıs ıcın kesınlıkle dızlerını kırıp yatarsan daha rahat oluyo

Günlerdir çok rahatım deyip gevşek gevşek gezinen ben değilim sanki... Anaaammm sabah olsa dıye erkenden uyuyasım var nasıl heyecanlı birsey bu yaa... Tamam 7.gun kan verdık sonuc guzel cıktı ama arttı mı artmadımı noldu... Kafamda deli sorular
Amaaaann sabahlar olmasın...

ben de aksine uyuyamıyorum sabah belli olacak her şey

Benim doktorum transfer öncesi önermişti transfer sonrası içme demişti. Havuç suyu iç demişti onu önermişti. Tabi her doktorun farklı olabilir görüşü
Çok teşekkür ederim
inş bundan sonra değerlerin katlanarak yükselir.Benim 30 çıktı sonra 90.Nar suyu tam bilmiyorum ama ceviz ay çekirdeği ve avokadoyu net olarak bilşyorum her gün yiyorum bunları
Bunları bilmiyordum yarın alayım hemen çok teşekkür ediyorum
Bana kabız olmamam ıcın dupalac verdıler hala onu ıcıyorum. Ama yatıs ıcın kesınlıkle dızlerını kırıp yatarsan daha rahat oluyo
Evde vardı aslında bir kez de içtim ama düzenli almadım yarın yeniden sorayım doktora zararsız bir şurup diye biliyorum teşekkür ederim

Arkadaşlar bişey danışacağım sizlere, doktorum Periferik kanda kromozom analizi istedi
İstanbulda önerebileceğiniz biyer var mı yada yatıran var mı daha önce sadece kan mı veriyoruz :)

Arkadaşlar bişey danışacağım sizlere, doktorum Periferik kanda kromozom analizi istedi
İstanbulda önerebileceğiniz biyer var mı yada yatıran var mı daha önce sadece kan mı veriyoruz :)
Canım ben yaptırdım. 1000 tl idi eve gelip almışlardı 2 haftadada çıktı sonucum.

Kızlar benm sonucum net olarak negatif. Bir ay ara verip tekrar transfer olacağım. Sizlere de hayırlı haberler almanızı dilerim. Hersey gönlünüzce olsun

günaydın kızlar listeye beni de ekleyin transferim cuma günü olacakmış.. transfere kadar ne yemeli ne yapmalı tavsiyelerinizi bekliyorum :)
Tebrik ederim hayırlısı olsun inş. Doktorun önerdiği ilaç varsa onları kullan. Dengeli ve protein ağırlıklı beslen. Yumurta, süt, et, tavuk gibi. Onun haricinde ekstra bir şey yiyip içmene gerek yok bence. Ve tabii ki stresten tamamen uzak durmalısın, huzur dol böyle

Kızlar benm sonucum net olarak negatif. Bir ay ara verip tekrar transfer olacağım. Sizlere de hayırlı haberler almanızı dilerim. Hersey gönlünüzce olsun
Canım her şey güzel gönlünce olsun olmayanda bin hayır vardır derler. Biz yaşarken çok zor evet ama Allah mükafatını versin inşallah önümüzdeki aylarda güzel haberlerini bekliyoruz Ben de sonuç bekliyorum daha çıkmadı bakalım benimle mi değil mi? Benimle değilse de hayırlı olan budur der yoluma bakarım gibi geliyor. Rahatladım biraz sanırım.

Kızlar birsey soracağım tedaviden önce covid aşılarınızı olmuş muydunuz? Ben olmadım acaba şimdi olsam mi diyorum ikinci transferden önce

Selam kızlar. Benim de sonucum yüksek ihtimal negatif. 8 ve 9.günlerde erken gebelik test yaptım tek çizgi maalesef : (.
perşmebe test günüm ama artık çok bi umudum da yok. Hayırlısı

Selam kızlar. Benim de sonucum yüksek ihtimal negatif. 8 ve 9.günlerde erken gebelik test yaptım tek çizgi maalesef : (.
perşmebe test günüm ama artık çok bi umudum da yok. Hayırlısı
Bende de 8. Günde tek çizgi çıkmıştı. Ve sıfır belirti. Umudunu kaybetmek için bir sebep yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…