2021 Ağustos transfer bekleyenler

selam ne yaptın hazırlıklar nasıl gidiyor. perşembe günü transfer saatin belli oldu mu? benim belli oldu sabah 10.15te transferim var
İnanılmaz heyecanlıyım hele de şöyle güzel haberler aldıkça :)
Evet Perşembe günü olacak ama saati belli değil, yarın arayıp bilgilendireceklerini söylediler hayırlısıyla tutunsunlar inşallah :)
Ben İstanbul Altunizade Bahçecide tedavi görüyorum, Siz nerede tedavi görüyorsunuz.

ciddi misin orası bana çok yakın evime. oraya görüşmeyede gitmiştim ben sonra vazgeçtim. ben şimdi Kadıköy medicanada tedavi oluyorum. kaç tane transfer edicekleri belli oldu mu? bana sanırım 2 tane transfer olucak.

Bende baya araştırma yaptım oraya karar verdim hayırlısı olsun inşallah :) ben 2 transfer yapılmasını istedim ama doktorum yasalar gereği 35 yaş altı ve ilk 2 denemede tek transfer yapabildiklerini söyledi. birde benim sebepsiz infertilite olunca sanırım bilemiyorum ama toplam 4 yumurtam donduruldu

Ben 30 yaşındayım. Bizimkisi sebepsiz değil 3 tane kimyasalım var belkide o yüzden çift transfer yapılıcak. Bende çift istemiyorum tam tersi . Bakması büyütmesi çok zor bence. Ama tani sağlıklı hayırlı evlatlar olsunlarda tek ikiz hiç farketmez.

Kızlar merhaba, hcg cevabım 0.1, doktorum ilaçları durdurmamı söyledi
Allah
Benim 2 yıldır hiçbir sebep yokken olmadı maalesef :) ben hayırlısıyla sağlıklı olsun da tek, ikiz hiç fark etmez diyorum. Allah can sağlığı versin, huzur versin hasret kalmaktansa iki tane olsun :)

Bilmiyorum size de oluyor mu ama böyle sanki çok uzun yıllar önce görmüşüm gibi inanılmaz özlüyorum, insan görmediği birini özler mi ben özlüyorum :)

Benim amh 0.01

İlk denememde bir yumurta toplandı ve döllenme olmamıştı, ikincide 2 yumurta elde edilebildi ve ikisi de döllendi. 35 yaş altıyım ama 2 embriyo da transfer edildi bana

Belki amh değerinden dolayıdır bilemedim

kızlar merhaba bende cmt transfer oldum yumurtalarim pers toplanmisti 2.gunde hemen konulmasinin sebebi ne acaba o dalginlikla doktora sormamisim ,acikcasi kafamda buyutmemek icin transfer bitisine kadar internette tup bebekle ilgili cok arastirma yapip evham yapmak istemedim simdi baktikca genelde 3 5 gunmus benim neden 2. gundu acaba benim gibi 2. gunde transfer olan var mi

Kızlar merhaba, hcg cevabım 0.1, doktorum ilaçları durdurmamı söyledi
Bastan beri seni takip ediyorum insallah bir daha ki sefere olur canım, üzülme demiycem çünkü üzülüyoruz. Bende de evdeki testler negatif çıkıyor. Onceki denemelerimde hep kaset testlerde çıkardı, bu sefer olmadi

Hayırlı olsun inşallah ben de cem beyin hastasıyım ,sizin dr hangisi

Amin cümlemizin inşallah, Ebru Hanım doktorum
Eger bebeklerim tutunmazsa ki oyle görünüyor , bende Ebru hanimla devam etmeyi düşünüyorum. Cem bey harika bir dr ama çok yoğun.Nasil tedavi sürecinde ilgilimiydi, rahim dinlendirme yapti mi, bir de fitil olarak ne verdi size çok sordum kusura bakma canım

Estağfirullah ne demek, burda birbirimize destek olmak için varız :) yani benim ilk denemem Ebru Hanım'ı kadın doğum doktorum önermişti. Ama araştırma yaptığımda Cem Bey'i çok duydum açıkçası.
Ebru Hanım' da yoğun ama ne sorsam mutlaka bilgi aldım. Hatta yumurta toplama işlemim tam bayram öncesi oldu Ebru Hanım izinliydi başkası yaptı. Rahim dinlendirme yaptı. Perşembe günü de inşallah transfer olacak

Progeston 200mm verdi günde 3 kez fitil olarak kullanıyorum, ayrıca gün aşırı progeston iğne verdi

İnşallah Evet insan üzülüyor, ama elimizden geleni yaptık, Allah ne zaman verirsen artık. Üzülme canım,belki daha erkendir test için. İnşallah her şey iyi olacak

canimm ayni gun transferimiz yapilmis ,bende hicbisi hissetmiyorum ;( insallah pozitiftir yaa sen nerde tup bebek yaptırdın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…