2021 Ağustos transfer bekleyenler

Bende tekrar yaptım sanki biraz daha koyulaşmış testimm🥰

Eklentiler

• 20210810_090915.jpg
    20210810_090915.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 59
Kızlar merhaba benim de cumartesi günü transferim yapıldı. Okuyorum forumları ilk günden itibaren belirtileri olanlar falan var ama bende hiçbir belirti yok. Lekeleme, ağrı vs hiçbir şey yok. Böyle hiçbir şey hissetmeyip pozitif olan var mı ya çok tedirginim ☹️

Kızlar merhaba benim de cumartesi günü transferim yapıldı. Okuyorum forumları ilk günden itibaren belirtileri olanlar falan var ama bende hiçbir belirti yok. Lekeleme, ağrı vs hiçbir şey yok. Böyle hiçbir şey hissetmeyip pozitif olan var mı ya çok tedirginim ☹️
Ben bugün idrar testinde pozitifi gördüm çok şükür 8.gunum ve herhangi bi belirti hissetmedim. Sadece biraz goguslerimde hassasiyet var ama o da baya minimum düzeyde. Başka da olmadi. Bence belirti aramayın herkesin farklı oluyor.

Merhaba canim hosgeldin❤ transferin hsyirli olsun. Ilk bikac gun ilaclardan heralde siskinlik dolgunluk falan olmustu ama simdi herhangi bisry yok. Test gunum pazar

Böyle güzel haberler almak ne güzel, böyle haberler aldıkça kendim kadar seviniyorum
Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin, darısı da hayırlısıyla bize inşallah :)
selam ne yaptın hazırlıklar nasıl gidiyor. perşembe günü transfer saatin belli oldu mu? benim belli oldu sabah 10.15te transferim var 🙈

X