2021 Ağustos transfer bekleyenler

bence kullandigimiz ilaclarin yan etkisinden olabilir,su sira bende oyleyim

en iyisi canim bende seni dinleyeyim en iyisi

Piskolojimi ne kadar iyi tutmaya çalıssam da daha kötü oluyorum. siz oldunuzmu transfer
evet ben cmt oldum,pzr esimle tartistik nasi agladim nasi agladim anlatamam,normalde takmazdim boyle ama nasi dokundu icime anlatamam ,zor bi surecten geciyoruz Allah hepimizin yardimcisi olsun

evet ben cmt oldum,pzr esimle tartistik nasi agladim nasi agladim anlatamam,normalde takmazdim boyle ama nasi dokundu icime anlatamam ,zor bi surecten geciyoruz Allah hepimizin yardimcisi olsun
Evet, umarım bebişlerimiz herşeye rağmen tutunmuşlardır. Allah hepimizin yardımıcısı olsun gerçekten zor bir süreç Allah mucizelerimize ulaştırsın.

Merhaba canım ben daha transfer olmadım ama orta seviye ohss geçirdim o yüzden dinlendirme yaptılar. Sana şını söyleyebilirim ohss hormonları alt üst ettiği için psikolojiyi çok etkiliyo. 1 haftaya atlatmıştım ben. Bi kaç güne saha iyi olursun. İçini gönlünü ferah tut. Bebeğini düşün mutlu ol

Çok teşekkür ederim iyi dileklerin için. Bende orta seviyeydi ama dinlendirme yapmadı doktor taze embriyo koymak istedi. Eve geldim çok kötü oldum mide bulantısı şişkinlik karın ve kasık ağrısı 2 büklüm oldum yerimde duramadım o yüzden embriyo tutmuşmudur endişesi oluştu içimde Allah bu zor süreçte hepimizin yardımıcısı olsun. Bir yanım iyi olmak istiyor bir yanım ağrılarım azaldı diye endişeleniyorum hamile kalırsam daha çoğalacağını söylemişti doktor şimdi iyiyim sadece psikolojik olarak kötüyüm….

Yine de kan vermelisin. Bu forumda neler neler okuduk. Ilaclarini da birakma doktor demeden. Hakkinda hayirlisi olsun insallah

Yine de kan vermelisin. Bu forumda neler neler okuduk. Ilaclarini da birakma doktor demeden. Hakkinda hayirlisi olsun insallah
Prosedürü tam olarak işletirim,kafama göre hareket etmem zaten.Günü geldiğin de testimi doktora iletir,onun onayıyla bırakırım ilaçları.Sadece beklentiyi bıraktım hayırlısı...

bende salı başladım estrofeme bakalım 11 agustosta kontrol olacak yeni transfer için rahim uygun mu diye bakacaklar sizde ilaçtan dolayı herhangi bir yan etki var mı acaba
Biraz karnımda şişkinlik var ama ilaçtan mı bilmiyorum. Başka bir sıkıntım yok. Benimde 13 ağustosta kontrol.

Gerçekten nasipten ötesi yok üzülme. Ben daha önce gördüm pozitifi hep çok sevindim ama kaybettim. Ne zaman doğru zamansa ne zaman hayırlısıyla gelecekse o zaman gelsin❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…