2021 Ağustos transfer bekleyenler

İnsallah guzel haberlerini alırız

İnşallah Evet insan üzülüyor, ama elimizden geleni yaptık, Allah ne zaman verirsen artık. Üzülme canım,belki daha erkendir test için. İnşallah her şey iyi olacak
Kısmet canım çok sagol. Önceden de düşüklerim var, hayırlısı olmayacaksa olmasin diyordum ama gönül yine de tek çizgiyi görünce üzülüyor

ooo maşallah inşallah katlana katlana gider, tebrik ederim :))... benimde yarın 8. günüm sizden cesaretle evde test yapmayı düşünüyorum ama olumsuz görürsem kaldırabilir miyim emin olamıyorum

ooo maşallah inşallah katlana katlana gider, tebrik ederim :))... benimde yarın 8. günüm sizden cesaretle evde test yapmayı düşünüyorum ama olumsuz görürsem kaldırabilir miyim emin olamıyorum
Inşallah katlanır canım inşallah ya ben dün o kadar korkarak yaptım ki size anlatamam. Olumsuz düşünmeyelim güzel olacak inşallah, içinizden geçiyorsa yapin. Kaçıncı gün embriyosuydu sizin?

Verdim kuzum 950 cıktı sonucum çok şükür ama tabi daha önceki düşüklerim olduğu için doktor daha artışı görmeden bisey diyemeyiz dedi. Cuma tekrar yaptıracağız. Inşallah katlanır

Çok teşekkür ederim sağlıkla gelsin yeter ikiz tek fark etmez seninde az kaldı inşallah sende güzel haberler alacaksın inanıyorum ❤
insallah canim o meshur soruyu sorayim:) belortin var mi

beklemek de zor... ama tek çizgi görürsem...o daha zor. bekleyeceğim :) inşallah güzel olacak
Evet bencede bekle daha 4 günün var olmadi kan testine gitmeden yaparsın benim gibi şok olmamak için ama 4 gün önceden yapsan pozitifi görsen bu sefer artıyor mu artmıyor mu diye kendini yiyip bitireceksin. Güzel olacak inanalım, dua edelim ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…