2021 Ağustos transfer bekleyenler

Estağfirullah ne demek, burda birbirimize destek olmak için varız :) yani benim ilk denemem Ebru Hanım'ı kadın doğum doktorum önermişti. Ama araştırma yaptığımda Cem Bey'i çok duydum açıkçası.
Ebru Hanım' da yoğun ama ne sorsam mutlaka bilgi aldım. Hatta yumurta toplama işlemim tam bayram öncesi oldu Ebru Hanım izinliydi başkası yaptı. Rahim dinlendirme yaptı. Perşembe günü de inşallah transfer olacak

Progeston 200mm verdi günde 3 kez fitil olarak kullanıyorum, ayrıca gün aşırı progeston iğne verdi
İnsallah guzel haberlerini alırız 🥰

İnşallah 🙏🏻♥️ Evet insan üzülüyor, ama elimizden geleni yaptık, Allah ne zaman verirsen artık. Üzülme canım,belki daha erkendir test için. İnşallah her şey iyi olacak 🙏🏻
Kısmet canım çok sagol. Önceden de düşüklerim var, hayırlısı olmayacaksa olmasin diyordum ama gönül yine de tek çizgiyi görünce üzülüyor

Verdim kuzum 950 cıktı sonucum çok şükür 🙏🏻 ama tabi daha önceki düşüklerim olduğu için doktor daha artışı görmeden bisey diyemeyiz dedi. Cuma tekrar yaptıracağız. Inşallah katlanır değer 🙏🏻🙏🏻
ooo maşallah inşallah katlana katlana gider, tebrik ederim :KK70: :))... benimde yarın 8. günüm sizden cesaretle evde test yapmayı düşünüyorum ama olumsuz görürsem kaldırabilir miyim emin olamıyorum:KK43:

ooo maşallah inşallah katlana katlana gider, tebrik ederim :KK70: :))... benimde yarın 8. günüm sizden cesaretle evde test yapmayı düşünüyorum ama olumsuz görürsem kaldırabilir miyim emin olamıyorum:KK43:
Inşallah katlanır canım inşallah 🙏🏻🙏🏻 ya ben dün o kadar korkarak yaptım ki size anlatamam. Olumsuz düşünmeyelim güzel olacak inşallah, içinizden geçiyorsa yapin. Kaçıncı gün embriyosuydu sizin?

Verdim kuzum 950 cıktı sonucum çok şükür 🙏🏻 ama tabi daha önceki düşüklerim olduğu için doktor daha artışı görmeden bisey diyemeyiz dedi. Cuma tekrar yaptıracağız. Inşallah katlanır

Çok teşekkür ederim sağlıkla gelsin yeter ikiz tek fark etmez🙈😂 seninde az kaldı inşallah sende güzel haberler alacaksın inanıyorum ❤
insallah canim 🙏 o meshur soruyu sorayim:) belortin var mi 🤣🤣

beklemek de zor... ama tek çizgi görürsem...o daha zor. bekleyeceğim :) inşallah güzel olacak
Evet bencede bekle daha 4 günün var olmadi kan testine gitmeden yaparsın benim gibi şok olmamak için ama 4 gün önceden yapsan pozitifi görsen bu sefer artıyor mu artmıyor mu diye kendini yiyip bitireceksin. Güzel olacak inanalım, dua edelim ❤

X