2021 Ağustos transfer bekleyenler

Merhaba kızlar,bu ilk mesajim bende cmt transfer oldum,tum gun yattim 18inde test yaptircam, fakat dun esim beni cok uzdu,agladim sinirlerim cok bozuk artik ilaclardan midir nedir ve cok kez ayagi kalktim insallah bebislerime bisi olmamistir ;(( tutunabilmislerdir

Merhaba canim transferin hayirli olsun. Ben transferin ardindan ucak yolculugu yaptim hatta rotar oldu saatlerce havalaninda bekledim servisle eve geldim. Yercimiyle dusecek bisey degil korkma. Allah hakkimizda hayirlisini nasip etsin kuzum

Merhaba hayırlı olsun ❤ merak etme onlar öyle ayağa kalkma ile düşmez zaten doktorlar sürekli yatmayın diyorlar. Yatmak kan dolaşımı için daha sıkıntılı. Ama moral olarak kendinizi yüksek tutmaya çalışın. Ben öyle yapıyorum biseye kızsam bile bu süre içerisinde polemiğe girmiyorum onunla.

Merhaba arkadaşlar transferimin 4. Günümdeyim çok mutsuzum ağlıyorum neden bilmiyorum içimde bir hüzün var transferimin ilk gecesini acilde geçirdim ohss oldum atlattım sanırım şimdi daha iyiyim ama piskolojik olarak çok üzgünüm nedenini bilmiyorum

Merhaba canim transferin hayirli olsun. Ben transferin ardindan ucak yolculugu yaptim hatta rotar oldu saatlerce havalaninda bekledim servisle eve geldim. Yercimiyle dusecek bisey degil korkma. Allah hakkimizda hayirlisini nasip etsin kuzum
cok tesekkurler canım,ayy insallah ne bileyim sinirler gergin sanki bisi olcakmis gibi geliyor belirti falanda yok daha yeni tabi, Allah hayirlisini nasip etsinn insallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…