2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Şuan tek düşünmen gereken şey bebeklerin canım kimseyi takma düşünme ben öyle yapıyorum sadece doktorumu dinliyorum gerisi boş

Benim 8 hafta 3 günlük lekelenmem var benim gibi olan varmı aranızda çok korkuyorum progestan iğne ve hap kullanıyorum
Korkma canım ben 10+4 üm 3 gün kahverengi lekem oldu sonra Bugün pembe Kanama oldu gitttim bebekler İyi şükür ama korkuyor insan. Progrestan iğne bende kullanıyorum doktorunu bilgilendirdin mi

İkiz gebelik yaşayıpta kanama, lekelenme yaşamayan nerdeyse yok gibi bir şey. Fazla hareketli olmak tek gebelikte önerilsede ikiz anneleri bence dinlenmeli bol bol. Progestanlar yoldaşımız oldu

İyi akşamlar herkese aranızda yeniyim Rabbim herkesin bebeğini sağlıklı kucağına almayı nasip etsin adete 4 gün varken kanda tesadüf eseri betahcgnin 131,3 çıktığını öğrendim bugünle birlikte 2 gün oldu günüm geçeli ve 3 gündürde acayip sabahları midem bulanıyor kafamı karıştıran çoğul gebelik mi acaba ve benim üç çocuğum var ama hiç birinde böyle olmamıştım cevap yazarsanız çok sevinirim

Kızlar yardım kanamam olduğu için doktor yatırdı hastaneye aranızda kanaması olan varmı

Merhabalar. Benim de kanamam olmuştu hem de kıpkırmızıydı. progestan kullandım uzun süre. Kanamam 8. haftada oldu. Çoğul gebeliklerde daha sık olabilirmiş.Hastaneye gittim.Sonra o akşam adet olduğunda en yoğun gelen gün gibi tüm pedi doldurcak kadar kan geldi.Bikaç gün lekelenme şeklinde devam etti.(2-3gün avuç içi kadar sonrasında lekelenme şeklinde)Adet döngüme denk gelmişti. Hamile olmasaydım o sıralar regl olmam gerekiyordu. (Bununla da ilgisi olabilirmiş) Sen şimdi nasılsın? Umarım iyisindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…