2020’de ikiz annesi olacaklar :)

54 kiloyla hamile kaldım 70 ile doğuma gittim. 1 ay içinde 12 kilo verdim. Şuan 3.5 4 kilom kaldı vermem gereken ama göbegim hala var. Bugün korse takmaya başladım. Sizde inş gönlünüzden geçen hamileligi yaşarsınız

merhaba Allah analı babalı buyutsun inşallah bebeklerinizi.. Bende tek yumurta ikizlerine hamileyim 34+3 olduk aksilik olmazsa 36. haftaya kadar gitmeue calısıcaz.. Kaç kilo doğdular bebeklerin küvözde kaldılar mı?

merhaba Allah analı babalı buyutsun inşallah bebeklerinizi.. Bende tek yumurta ikizlerine hamileyim 34+3 olduk aksilik olmazsa 36. haftaya kadar gitmeue calısıcaz.. Kaç kilo doğdular bebeklerin küvözde kaldılar mı?
Transfüzyon riskiniz oldumu peki? Sağlıklı doğumlar diliyorum. Maşallah ..

2222 2660 gram doğdular. Küvöze girmediler. Sizede hayırlı doğumlar diliyorum

Gözünüz aydın hayırlı olsun Rabbim sağlık sıhhat versin. Hayırlı evlatlar olsunlar inşallah. Darısı bizlerin başına inşallah

Benim 26. Haftada kanama ve sancılarım başladı. 1 hafta hastanede yattım tam onu atlattık diye düşündüm. 28+3 de yine kanama ve sancı ile hastaneye yatış yaptım. İlaçlarla şimdilik idare ediyoruz. Ama kanamam az az devam ediyor. Buna da şükür şükür bugün 29+4 olduk. Artık gün hesabı yapıyorum kar kardır diye düşünüyorum. Rabbim sağ sağlim vaktinde kucağımıza alabilmeyi nasip etsin inşallah. Bana dua edin lütfen doğacaklar diye çok korkuyorum. Benim gibi olupta 36. Haftaları gören oldu mu acaba

doktor plesentadan ikisinede giden kan akımıma bakıyor eşit gidiyor nerdeyse zaten olsaydı 34. haftaya kadar anlardık dedi. Ama her tek yumurtada olduğu gibi birisi daha geriden geliyor malesef
Cevap için tesekkür ederim evet arada normal bir fark biraz oluyor ve normal kabul ediliyor. Tabi siz o riskli haftaları (ttts) 17 24 hafta .. atlatmışsınız. Darısı bize inşallah .. Sağlıkla kucağınıza alın

Merhaba siz bebekleriniz için yenidoğan takımı mı aldınız prematüre takımı mı ? Ben ikisinden de aldım ama biraz karası kaldım doğumda hangisini veriyim giydirmeleri için ??
Merhaba Ben prematüre almayı düşünüyorum. Normal almıştım. Doğumunu yapacağın zamana göre karar ver canım 36 dan önce yaparsan prematüre olanı verirsin 36 dan sonra olursa normal verirsin.

Selam.kizlar uzun zamandır görmemiştim foruma. Biz bugün itibariyle 35+4 olduk 33.haftada nişana benzer bir akıntı geldiği için önlem olarak 2ser doz ciğer geliştirici vuruldu 24 saat arayla. 37+1 yani 26 Şubat içinde doğum tarihi kararlaştırdık. 32.haftalara kadar sıkıntısız geldik 33ten beri biraz ağır ve yorucu geçiyor açıkçası neyse ki son 9 gün 35+0 da kiloları 2500 ve 2400 çıktı Allah sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin inşallah

Merhaba siz bebekleriniz için yenidoğan takımı mı aldınız prematüre takımı mı ? Ben ikisinden de aldım ama biraz karası kaldım doğumda hangisini veriyim giydirmeleri için ??
Hiç prematüre almadım. Yenidoğan ve 0 3 aylık almıştım. Yenidoğanları giydiremiyorum küçük geliyorlar şuan. Bence çok almayın gerçekten çok çabuk büyüyorlar. Bu arada bizim hastane kendi kıyafetlerini giydirmişti ama ilk doğduklarında sanki prematüre olurdu.

İnşAllah hayırlısı ile sağlıkla kucağınıza Alırsınız. Maşallah bebişlerin kiloları çok iyiymiş.

Arkadaşlar mrb bende 15haftalık ikizlere hamileyim size sorum cinaiyetle ilgili. 13haftalık ken doktor biri kesin erkek biri erkeğe benziyor dedi bir hafta sonra biri erkke biri kıza benziyor dedi başka doktor ise ikis i de kız dedi başına böyle bişe gelen varmı ben cinsiyet merak etmemiştim kendi söyledi böyle de değişince şuan çok merak ediyorum nasıl anlamazlar bir daha yanılma payları olabilirmi sizce

Slm kızlar bende 32.haftadayim çok belim ağrıyor hatta sırt kemiklerim, kasık ve alt tarafım..birde çocukların başı ayakları vs.cok belli oluyor bazen karnım diktortgen oluyor adeta

KIzlar nasıl gidiyor ikizlerle ? 40ı çıkan var mı ? Gerçekten dedikleri gibi 40 çıkınca bebekler biraz düzene giriyor mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…