2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Çok fena hemoroid oldum.. hiç kabızlıkta çekmedim.. ama ikizler baskı yaptı herhalde.. bütün gece acıdan ağladım bugün türlü bitkisel tedaviler denedim ama hep geçici rahatlama..meme denen şeyler oluştu inanilmaz acı veriyor oturamiyorum yuruyemiyorum.. yarın için doktora randevu aldım inşallah bir çare olur..28 haftadayim daha doğuma çok var.sizde yaşadınız mı hemoroid sorunu?
Canım geçmiş olsun geçen haftalarda oldu benim ve her tuvalette acayip kanamam oluyodu ama kadın doğum doktorum bu haftalarda gebelikten olmax dedi. Genel cerrahiye gittim çatlak ve iç hemoroid varmış. Bi krem ve fitil verdi çok şükür bi kaç günde geçti

Canım geçmiş olsun geçen haftalarda oldu benim ve her tuvalette acayip kanamam oluyodu ama kadın doğum doktorum bu haftalarda gebelikten olmax dedi. Genel cerrahiye gittim çatlak ve iç hemoroid varmış. Bi krem ve fitil verdi çok şükür bi kaç günde geçti
Genel cerrahi ye bende gittim fitil ve acısı için bir krem verdi.. acısı geçti.ama meme denen şey hâlâ duruyor.. benim zaten kanamam yoktu..

Kızlar ikiz bebekleriniz için kıyafet aldınız mı 2 takım pramature aldım ama daha çok lazım oluyormuş diğerlerini yenidoğan mı alsam bilemedim.30 haftaya giriyorum erken doğum riskim var..bu haftalarda alsam iyi olur

Ben 32 haftadayım herşeyim hazırladım çantam bile hazır 😀 zaten gittikçe hareket etmek bile çok zorlaşıyor o yuzden alacaklarını falan alıp hazırşıkları yamamlamak lazım. Ben ikisi için toplam 10 takım ayarladım ama hepsi yenidoğan için hiç prematüre almadım inşAllah hiç ihtiyacımız olmaz 🤲🏻🤲🏻 Rabbim hepimize zamanında sağlıklı doğumlar nasip etsin inşAllah

Merhabalar 32 haft ikiz kiz bebek bekliyorum dun bugun ciger geliştirici yapildi.2ser tane 2 doz . Seker takibi yapiyordum aclik 80 tokluk 1.saat 150 140 cikiyodu.ama igneden sonra aclik 120 tokluk 200 cikiyo cok tedirginim bebeklerin sulari kilolari iyiydi drum korkma bu igneden yukseldi dedi ama engel olamliyorum kendime uzuluyorum zaten hep diyetliyim seker tuz uzun zamandr yok herseyim ona gore yani.benim gbi bu durumu yasayan varmi acaba korkular ah bu korkular

Perinatologum pazar gunune bisey kalmaz bi sikinti yok dedi sulari iyi bebekte bi irilik yok dedi ama insan yasayan insandan dinlese daha iyi gbi sanki su 1 ayi da atlatsak hayirlisiyla

Hastaneden cikinca 8.5 kg gitmişti fakat ödem çok vardı hamileyken sismeyen bacaklar ayaklar davul gibiydi. bugün 16 gün oldu doğumun üzerinden geçen 14 kg gitmiş toplamda 😊😊
Benim ilk ikizlerimde ayaklarda bacaklarda odemim yoktu doğumdan sonra ayaklarımda ödem oldu ama bunu sonradan anladım vücudumuz süt yapmak için suyu tutuyor bırakmıyor. Doğumdan sonra da çok seyrek idrara çıkıyorsunuz. Ben de öyle olmuştu. Bakalım bu ikizlerimde nasıl olacak merak ediyorum.

Kızlar ikiz bebekleriniz için kıyafet aldınız mı 2 takım pramature aldım ama daha çok lazım oluyormuş diğerlerini yenidoğan mı alsam bilemedim.30 haftaya giriyorum erken doğum riskim var..bu haftalarda alsam iyi olur
26 da kasilmalar baslayinca ben ikiser takim aldim toplam 4 tane hastane cantama koydum insallah giymeleri gerekmez diyerek

Benim ilk ikizlerimde ayaklarda bacaklarda odemim yoktu doğumdan sonra ayaklarımda ödem oldu ama bunu sonradan anladım vücudumuz süt yapmak için suyu tutuyor bırakmıyor. Doğumdan sonra da çok seyrek idrara çıkıyorsunuz. Ben de öyle olmuştu. Bakalım bu ikizlerimde nasıl olacak merak ediyorum.
İkinci ikizlerinize mi hamilesiniz😍
Dogal yolla mi oldu bilmiyorum ama tedaviyleyse demekki bi sekilde baş edilebiliyor insan kendinde o gucu goruyor mutlu oldum nedense hakkinizda hic bisey bilmeme ragmen
Ay ne guzel
Masallah diyelim🧿nazar degmesin saglikla gelsinler

Allahım size sağlık güç kuvvet versin çok özel bir insansiniz bence böyle mükemmel bir duygu kaç kişiye nasip olur ki. Ikiz annesiyim daha 21 günlük meleklerim ve ikiz annesi olmak hayatımın en güzel hediyesi bunu iki kere yaşıyor olmak ise gerçekten mucize 😍😍😍

Dun doktordaydim.. cumartesi tekrsr gidip haftaya sezeryan tarihini netlestircez.. p. Tesi sali diyorda bakalim... hayatimin en heyecNli gunuydu dun.. geldim ilmek ilmek ve sona yaklasmanin mutlulugu tarifsiz...goz yaslarima engel olamiyorum.. cok degisik duygular icindeyim.. ahh ya nerelerden geldim gectim ve cok sukur yarabbim.. bu arada bir gogsumden haabire sut gelio sutmu goremiom ama islanior kiyafetlerim... ve cok mutluyum foşur foşur sutlerimiz olur ve yavrularimizada sifa olur insallah🙏🏻 Uyku tutmadi beni erkenden yazdim☺️

Dun doktordaydim.. cumartesi tekrsr gidip haftaya sezeryan tarihini netlestircez.. p. Tesi sali diyorda bakalim... hayatimin en heyecNli gunuydu dun.. geldim ilmek ilmek ve sona yaklasmanin mutlulugu tarifsiz...goz yaslarima engel olamiyorum.. cok degisik duygular icindeyim.. ahh ya nerelerden geldim gectim ve cok sukur yarabbim.. bu arada bir gogsumden haabire sut gelio sutmu goremiom ama islanior kiyafetlerim... ve cok mutluyum foşur foşur sutlerimiz olur ve yavrularimizada sifa olur insallah🙏🏻 Uyku tutmadi beni erkenden yazdim☺
Çok sevindim senin adına sağlıkla kucağına alırsın inşallah ... sen heyecanı birde kucağına alacağın gün gör ben sezeryanda seslerini duyunca ağlamaktan çocuklarıma bakamadım 🙈

Dun doktordaydim.. cumartesi tekrsr gidip haftaya sezeryan tarihini netlestircez.. p. Tesi sali diyorda bakalim... hayatimin en heyecNli gunuydu dun.. geldim ilmek ilmek ve sona yaklasmanin mutlulugu tarifsiz...goz yaslarima engel olamiyorum.. cok degisik duygular icindeyim.. ahh ya nerelerden geldim gectim ve cok sukur yarabbim.. bu arada bir gogsumden haabire sut gelio sutmu goremiom ama islanior kiyafetlerim... ve cok mutluyum foşur foşur sutlerimiz olur ve yavrularimizada sifa olur insallah🙏🏻 Uyku tutmadi beni erkenden yazdim☺️
Bende seni merak etmiştim inşallah güzel geçecek doğumunda kavuşacaksın meleklerine sende 🙏🙏 Maşallah sana ben çok inanırım nazara çevrene söyleme sütünü canım eh işte uğraşıyoruz gelsin diye felan de doğumdan sonra da 😊😊 Katılıyorum heyecana bende, önce sesini duyuyorsun ve görüyorsun sonra yanağına getirip yaklastiriyorlar ya sıcaklığını hissediyorsun kalbin eriyor resmen. Az kaldı hissedeceksin hayatin en özel anı canım 😍😍😍
Çok sevindim senin adına sağlıkla kucağına alırsın inşallah ... sen heyecanı birde kucağına alacağın gün gör ben sezeryanda seslerini duyunca ağlamaktan çocuklarıma bakamadım 🙈
Milletin güzel fotoları benimkilerde ağlayan bir anne aynı senin gibi canım anlamadım bakamadım gozyaslarimdan birde çirkin olmuşum ki sorma 😂😂😂

Bende seni merak etmiştim inşallah güzel geçecek doğumunda kavuşacaksın meleklerine sende 🙏🙏 Maşallah sana ben çok inanırım nazara çevrene söyleme sütünü canım eh işte uğraşıyoruz gelsin diye felan de doğumdan sonra da 😊😊 Katılıyorum heyecana bende, önce sesini duyuyorsun ve görüyorsun sonra yanağına getirip yaklastiriyorlar ya sıcaklığını hissediyorsun kalbin eriyor resmen. Az kaldı hissedeceksin hayatin en özel anı canım 😍😍😍

Milletin güzel fotoları benimkilerde ağlayan bir anne aynı senin gibi canım anlamadım bakamadım gozyaslarimdan birde çirkin olmuşum ki sorma 😂😂😂
Evet aptal gibi soyluyorum bende sutum geliooo sutum gelio.. belkide emziremicem hic belli olmaz zaten.. ama goguslerimin ucu acimaya basladim tisortume atletime yapisio kasinio bu ne boyle anlamadim bende🙃 kuzum saolasin.. insallah hayirli haberlerde veririm

Allahım size sağlık güç kuvvet versin çok özel bir insansiniz bence böyle mükemmel bir duygu kaç kişiye nasip olur ki. Ikiz annesiyim daha 21 günlük meleklerim ve ikiz annesi olmak hayatımın en güzel hediyesi bunu iki kere yaşıyor olmak ise gerçekten mucize 😍😍😍
Teşekkür ederim evet bu gerçekten Allah'ın büyük bir mucizesi. Allah hepimize güç kuvvet versin kolaylastirsin.

İkinci ikizlerinize mi hamilesiniz😍
Dogal yolla mi oldu bilmiyorum ama tedaviyleyse demekki bi sekilde baş edilebiliyor insan kendinde o gucu goruyor mutlu oldum nedense hakkinizda hic bisey bilmeme ragmen
Ay ne guzel
Masallah diyelim🧿nazar degmesin saglikla gelsinler
Teşekkür ederim Allah cümle evlatlarımızı korusun. Evet benimkiler ikisi de doğal olarak oldu. Allah'ın mucizesi diyorum. Hala şoktayım desem inanin. Korkutmak gibi olmasın ikiz büyütmek çok zor aynı yollardan tekrar geçeceğim için biraz stresliyim.

Ne güzel anlatmışsın,daha o duyguyu tatmadan içim titredi❤️Ben de 37+3 üm perşembe gittim kontrole sancım da çıkmadı.haftaya cuma sezaryen günü verdi doktorum.inşallah o güne kadar dayanabilirim.bakalım beni neler bekliyorrr🙈🤱

Ne güzel anlatmışsın,daha o duyguyu tatmadan içim titredi❤Ben de 37+3 üm perşembe gittim kontrole sancım da çıkmadı.haftaya cuma sezaryen günü verdi doktorum.inşallah o güne kadar dayanabilirim.bakalım beni neler bekliyorrr🙈🤱
maşallah ikiz ve siz 38. Haftayı göreceksiniz.Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin. Acaba ne yapmak gerekir o kadar süre kalabilmeleri için. Öneriniz nedir? Siz ne yaptınız

X