2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Kızlar bende doğum yaptim cok şükür 33 gunluk olduk bile ama daha tatlarina varamadim anneligi köküne kadar yaşıyorum ikiz annesi olmak zormuş gercekten gerci tek sorun uyku ah uyuyabilsek her seyin ustesinden geliriz varsa merak ettikleriniz cevaplayabilirim 😊

Kızlar bende doğum yaptim cok şükür 33 gunluk olduk bile ama daha tatlarina varamadim anneligi köküne kadar yaşıyorum ikiz annesi olmak zormuş gercekten gerci tek sorun uyku ah uyuyabilsek her seyin ustesinden geliriz varsa merak ettikleriniz cevaplayabilirim 😊
Kaç haftalık doğum yaptın canım. Hayırlı olsun yavrularını rabbim size bağışlasın. Biz daha çok yolun başında sayılırız ama aklım fikrim 36. Haftayı atlatmakta 🤷

Kacinci haftanda dogdular? Kacar kilo ve cinsiyetlerine gore? Hastanede kc gun kaldi ? Sezeryan agrin ne zaman gecti? Kanaman kac gun surdu? Bebekler memene alistimi? Hemsireler nasil herbiseyi gosteriyormu boyle tutcan soyle emzircen diye?
Hastanede olmazsa olmaz yanimiza almamiz gereken nedir?
Nasil uyku duzenlerini emzirme isini ayarliyosunuz?
Sutunuz ikisinede yetiyormu? Bisey iciyormusunuz sutunuz artsin diye???
Bunlari cook merak ediyorumm insallah musait oldugunuzda cevaplarsiniz... sevgilerle💕💕♥️

36+ kac canim dogurcan gun olan yarin? En son bebekleri kac gram olctu? Bi sonraki haftaya birakmamasinin sebebi ne doktorlar icin?
37+0 olacaklar yarın . 2500 gr ölçülmüştü geçem hafta cuma ... ikizleri 38e kadar bekletmek tehlikeli bazen kanamaya sebep olabiliyor ... ayrıca içeride yer daraldığı için gelişimleri dışarıda daha iyi olur dedi doktor

37+0 olacaklar yarın . 2500 gr ölçülmüştü geçem hafta cuma ... ikizleri 38e kadar bekletmek tehlikeli bazen kanamaya sebep olabiliyor ... ayrıca içeride yer daraldığı için gelişimleri dışarıda daha iyi olur dedi doktor
Yaa sana masallahh ne diyeyim bebeklere cok cok masallah helal olsun onlara minnoslar😍😍 ne guzel tam 37 nide doldurmus oldun.. Allahim sana hayirli saglikli evlatlar verecek insallah yardimci oldugun icin dediklerin icin sana cok cok tesekkurler🤩🤩 guzel guzel gir ve cik ... cok guzel haberlerini yarin yada sen iyi hissettiginde bizimlede paylas

Yaa sana masallahh ne diyeyim bebeklere cok cok masallah helal olsun onlara minnoslar😍😍 ne guzel tam 37 nide doldurmus oldun.. Allahim sana hayirli saglikli evlatlar verecek insallah yardimci oldugun icin dediklerin icin sana cok cok tesekkurler🤩🤩 guzel guzel gir ve cik ... cok guzel haberlerini yarin yada sen iyi hissettiginde bizimlede paylas
Güzel duaların için teşekkür ederim canım uygun olduğumda yazacağım size hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza inşallah

Allah yardımcınız olsun.. doğum anında kaç kg gidiyor

Buda guzel soru☺☺ Bende merak ediyorum kac kilo gidiyordur acaba ya.. bi 7kg gidiyordur net herhalde...

canım oglsumun dogumunda dogumdan hemen sonra tartıldım 6 kg gıtmıstı sezeryan ile..zaten bebiş 3780 ee eşiydi suyuydu feln derken az bile gıttı. Normalde daha cok kılo gidiyormuş sezeryan zor valla bıcok yonuyle normalde oyle gercı😣

Merhaba kızlar sabah 9da doğum yaptım ... bebişler 2900 ve 2300 doğdular çok şükür yanımdalar emiyorlar mama takviyeside yapıyoruz tabi ... çok şükür sütümde ilk yarım saatte geldi . Sezeryandan sonrada yürürken falan hiç ağrım olmadı . Epidural yapılırken hiç hissetmedim çok şükür stres yaptığım gibi olmadı hiç bişey

Merhaba kızlar sabah 9da doğum yaptım ... bebişler 2900 ve 2300 doğdular çok şükür yanımdalar emiyorlar mama takviyeside yapıyoruz tabi ... çok şükür sütümde ilk yarım saatte geldi . Sezeryandan sonrada yürürken falan hiç ağrım olmadı . Epidural yapılırken hiç hissetmedim çok şükür stres yaptığım gibi olmadı hiç bişey
Hayırlı olsun canım 🙏 darısı başımıza inşallah.

Gözün aydın canım Allah anali babali büyütsün ne güzel maşallah bebislere de sana da 😊😊

X