2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Kizlar sizce gebelik ihtimali var mi adete 4 gun var. İdrari fazla damlattim biraz

Eklentiler

• 20191216_112710.jpg
    20191216_112710.jpg
    115,6 KB · Görüntüleme: 45
  • 20191216_112644.jpg
    20191216_112644.jpg
    102,9 KB · Görüntüleme: 51
Peritonolog çağırmıştı beni meğerse amniyotik sıvı fazla imiş.. daha doğrusu üst sınıra yakınmış..Takip edeceğiz 15gun sonra tekrar gel dedi.. Böyle bir şey yaşayan oldu mu???

Allah hepinizi yavrularınıza kavuştursun🤲♥️
Bana ve benim gibi bekleyenlerede dua ederseniz sevinirim kardeşlerim
Kürtaj olalı 7.ayım doldu Rabbim bana ve benim gibi isteyenlerede sağlıkla nasip etsin
Sevincim yarım kaldı ama Allah'a sığındım😢😢

Yokmus kizlar Allah razi olsun sagolun 😊 bu testi yaprim alip cikmadi demek ki test bozukmus ya da artik nasil bi hevesle işemişsem tövbe tövbe 😂 hayali cizgi cikarttirdim 😂 agliyodum sinirden gülüyorum 😂

Eklentiler

• 20191216_151458.jpg
    20191216_151458.jpg
    90,9 KB · Görüntüleme: 48
Herkese merhaba 👋
Ben 13 haftalık oldum ☺️
ikili testi ikizlere yaptırdıktan sonra doktorunuz üçlü taramayı da önerdi mi?
Üçlü taramada hem ultrason hem kanla mı nöral tüp defektine baktılar?
Bu süreçi atlatanlar bilgi verebilir mi?

Herkese merhaba 👋
Ben 13 haftalık oldum ☺
ikili testi ikizlere yaptırdıktan sonra doktorunuz üçlü taramayı da önerdi mi?
Üçlü taramada hem ultrason hem kanla mı nöral tüp defektine baktılar?
Bu süreçi atlatanlar bilgi verebilir mi?
2li den sonra 4lü tarama istemisti benim doktorum 3lü ve 4lü taramada sadece kan veriyosun zaten o haftalarda da detaylı ultrasona giriyosun

Tesekkur ederim canim, bende iyi biseydir diye sormadim zaten doktor yannda afalliyor insan bebkleri gorunce herseyi unutuyor. Ciktiktan sonra aklima geldi. İnsallah dedigin gibidir :KK37:
Canım benim bir minnoşum sata göre iki gün önden gidiyor. Diğeri sata göre bir gün geriden en son öyleydi. Doktorum bana hangisini tercih edersiniz dersen asıl olması gereken miniğinki gibi dedi. ben biraz üzülüyorum ilk günden beri biri birinden küçük boyu. günleri aynıydı ama hiç üç günü aşmadı araları. Doktor fark etti onun için mi öyle dedi acaba çünkü ilk onu soruyorum büyümüş mü diye. Yeri sağlam yerde mi diye diğeri maşallah kuzuma iyi gidiyor. Kesesi falan daha düzgün
. Mantıkla bakınca sizin dediğiniz bence doğru. Doktor teyzesi küçüğü kafama takmamam için bence öyle dedi. Rabbim hepsine sağlık versin 🙏

Canım benim bir minnoşum sata göre iki gün önden gidiyor. Diğeri sata göre bir gün geriden en son öyleydi. Doktorum bana hangisini tercih edersiniz dersen asıl olması gereken miniğinki gibi dedi. ben biraz üzülüyorum ilk günden beri biri birinden küçük boyu. günleri aynıydı ama hiç üç günü aşmadı araları. Doktor fark etti onun için mi öyle dedi acaba çünkü ilk onu soruyorum büyümüş mü diye. Yeri sağlam yerde mi diye diğeri maşallah kuzuma iyi gidiyor. Kesesi falan daha düzgün
. Mantıkla bakınca sizin dediğiniz bence doğru. Doktor teyzesi küçüğü kafama takmamam için bence öyle dedi. Rabbim hepsine sağlık versin 🙏
Tesekkur ederimm Hoppabutun bebekler Allaha rmanet Allahim saglik versin. Kotu bi durum olsa doktorlar da soyler aslinda ama insan endiseleniyor iki bebek olunca endise 2 kata cikiyor. Bende bir dahaki randevuma mutlaka sorucam yazicam da gidicem sorulari :kızgın:

Tesekkur ederimm Hoppabutun bebekler Allaha rmanet Allahim saglik versin. Kotu bi durum olsa doktorlar da soyler aslinda ama insan endiseleniyor iki bebek olunca endise 2 kata cikiyor. Bende bir dahaki randevuma mutlaka sorucam yazicam da gidicem sorulari :kızgın:
Bende bu sefer kilo soracağım kaç gramlar diye 😂 kağıtta sadece boy var.

X